Святкування Дня захисника та захисниць України у нашому НВК
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігрітий серцем, інтелект, небайдужий до долі народу, нації, батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у нашому закладі  в 1-11 класах було проведено низка тематичних заходів метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.          

Так, для учнів 2-А, 2-В, 4-Б  класів класоводи  Герасім’юк Л.Ф., Кушнір О.І., Стратійчук Н. А.  організували перегляд мультиплікаційних фільмів про  українську військову звитягу.  11-13 жовтня у класних приміщеннях закладу проходила виставка оберегів «Захисник України- гордість моєї країни!» для першокласників, а у вестибюлі для учнів 2-3 класів – виставка  малюнків «Всі ми діти козацького роду». Класовод Сінькова О. В. провела для своїх учнів 2-Б класу естафету « Козацькі забави», де діти змогли продемонструвати свою спритність, кмітливість та ерудицію. Учні 3-Б класу разом із своїм класним керівником Дрозд І. В. охоче взяли участь у квест – змаганні «Нумо хлопці, славні запорожці» під час якого учні відчули себе козаками і занурилися в минуле. Глущак С. В. для учнів 3-А класу провела усний журнал «Історична подорож у часі». А класоводи Суховецька В. П. та Студенець І. А.

організували вікторину «Скринька козацької мудрості» у 3-В та 4-А класах.  А ось учні 4-В класу разом з класоводом Кушніром С.В. взяли участь в інтелектуальній грі «В єдності наша сила». Також класні керівники 4-их класів провели акцію «Мій лист воїну-захиснику» у яких учні висловлювали свою вдячність захисникам за спокій, мир з  найщирішими побажаннями.

Члени учкому з педагогом-організатором Горбатюком Д. О. у вестибюлі старшої школи організували експозицію «За честь! За славу! За народ!», а учні 10-их  класів разом з вчителями Захисту Вітчизни Скакун Л. Д. та Пастухом В. В. –  експозицію «Сила нескорених», яка присвячена випускникам НВК– учасникам АТО, ООС.

У приміщенні бібліотеки закладу Олійник В. Ю. підготувала літературно-тематичну експозицію «Дорогами козацької слави».

Для учнів 5- 11 класів класні керівники провели ряд тематичних виховних годин:

  •  «Урок мужності» – 5-­Б клас.
  • «День захисника та захисниць України» – 5-В клас.
  • «Наші  випускники- захисники і захисниці України» – 8-А клас.
  • «Героям України присвячується»( підготовка відеоролика про батьків –учасників АТО) – 8-В клас.
  • «Гордимось тобою воїне –захисник» – 5-А клас, 6-7 класи, 8-Б клас , 9-11класи.

Учнівські колективи 1-11 класи нашого закладу вже неодноразово брали  участь в акції «Волонтер- мирний воїн», тому і цього року  підготували  та відправили  посилки для воїнів ООС.

Учні 7-А,8-А, 9-В, 11-В класів разом зі своїми класними керівниками організували

покладання квітів до  пам’ятних знаків  міста. А також вже за  доброю традицією учнівські колективи 1-11 класів привітали випускників та батьків учнів-учасників АТО , ООС щирими листівками та солодкими подарунками. З усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає, хоч і оскаженіле часом, але нице перед силою Правди зло.

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам’ять нашого народу і популяризує його традиції. 

Слава нашій Україні!

Героям слава!

Учениця 9-Г класу Губай  Дарія

Залишити відповідь