Підсумки конкурсу вболівальників (Півфінали)
  • Коментарі запису:0 коментарів

В рамках фестивалю  «Водограй» проведено конкурс вболівальників у двох номінаціях: «Кращий коментар в підтримку учасника» (індивідуальна участь), «Найактивніший колектив вболівальників». Журі завершило роботу.  Довелось добряче попрацювати, бо ви – вболівальники, були достатньо активними, вигадливими, творчими.

Всього за час голосування 16.02.21-19.02.2021 отримано  674 коментарів в підтримку солістів та вокальних колективів. 137 респондентів електронного голосування вболівали за солістів 1-4 класів, а за вокальні колективи в цій категорії ще  235 глядачів. Менш активними були учні 5-11 класів. Вони в підтримку солістів відправили 185  коментарів, а в підтримку  вокальних груп зробили ще 118 дописів.

У ваших зверненнях  відчувались щирість та  прихильність  до учасників конкурсу, вдячність за їх  талановиті виступи. 

 Гарний приклад учням подавали і класні керівники, і вихователі ГПД, і батьки, члени родин учасників, які також залишали свої оригінальні  коментарі та ще й віршовані.

Отож, дякуємо усій спільноті НВК, яка  в такий спосіб  продемонструвала  чуйність, толерантність, товариськість, повагу до особистості учасників конкурсу.

Номінація «Найкращий коментар в підтримку учасника»

КатегоріяПрізвище та ім’я переможцяКласНагорода
1-2 класиСлавський Дмитро2-а класПодарунковий сертифікат
3-4 класиВасеніна Поліна3-в класПодарунковий сертифікат
5-8 класиЮлія Остапчук5-б класПодарунковий сертифікат
9-11 класи———-—– 

Усім вболівальникам  бажаю нових кумирів з талановитої учнівської родини комплексу, навчитися радіти за себе і за своїх друзів! Шлю вам найкращі побажання, творчого натхнення та відкриття нових юних талантів  фестивалю – конкурсу «Водограй».Здоров’я, миру, затишку, гараздів, вам і  вашим родинам!

 Голова оргкомітету конкурсу, голова журі конкурсу заступник директора з виховної роботи Маньковська О.В.

Залишити відповідь