Відзначення Дня захисника та захисниць України у нашому НВК
  • Коментарі запису:0 Коментарів

ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ – НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ “СЛАВА!” УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ!

 Під таким гаслом у нашому навчальному закладі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

14 жовтня ми відзначаємо День українського козацтва, захисників та захисниць України, а також велике релігійне свято – Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва і всіх воїнів-захисників. Окрім того, саме ця дата традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії. За нинішніх обставин це свято набуває особливої ваги. Це чудова нагода висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає спокій українців.

Саме тому учнівське самоврядування та усі бажаючі учні комплексу організували виставку малюнків «Малюнки вдячості українським захисникам». Ця виставкова експозиція була розміщена у коридорі на першому поверсі і не залишила байдужими ані учнів, ані батьків, ані вчителів комплексу.

По-козацьки яскраво і насичено у Волочиському НВК відбувся козацький квест «Заповіт отамана  Вернидуба» для нащадків, на долю яких випали випробування 2022 року серед учнів 6-В класу. А також за участі учнів 10-их класів та їх класних керівників: Горбатюка Д. О., Яцини І. Г., Бурової О. І. проведено національно-патріотичну гру «В єдності наша сила».

День захисника України нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військових традицій. Тож на зустріч з учнями 7-11-их класів закладу завітали причетні до цього люди: ветеран війни Скоробагатий Вадим, воїни громадської організації ветеранів АТО/ООС Хмельницької області та представники добровольчого формування №2 самооборони Волочиська. Військовослужбовці розповіли учням про героїзм захисників, які боронять територіальну цілісність та незалежність України, про бойові традиції та військове братство.

Для учнів 5- 11 класів класні керівники провели ряд тематичних виховних годин:

  • «Герої сьогодення» – 5-А клас, 5-В.
  • «Слава незламним захисника» – 11-ті класи.
  • «День захисника та захисниці України» – 7-Б клас.
  • «На захисті Батьківщини» – 7-В клас.
  • «День українського козацтва і захисника України» – 5-Б клас.
  • «В єдності наша сила» – 6-А клас, 6-Б клас.

Провівши акцію «Тепло дитячих сердець українським воїнам» (з ініціативи благодійного фонду «Ми поруч»), учні 1-11-их класів показали, що підтримати наших воїнів можуть усі, навіть наймолодші школярики. Бо справа не лише у грошах, мова йде також про моральну підтримку, що не менш важлива. Адже всі ми знаємо як радіють наші захисники, отримуючи на фронт вісточки з мирного життя – листи і малюнки від дітей, смаколики. Як продовження цієї акції, учні 7-А класу разом із своїм класним керівником Старинською С. П. організували збір посилок для воїнів-захисників України.

У приміщенні бібліотеки закладу Олійник В. Ю. підготувала літературно-тематичну експозицію «14 жовтня День захисника та захисниці України. День українського козацтва».

Учні 8-их класів зуміли вправно підготувати та провести флешмоб «Привіт, воїне», після якого було проголошено звернення учнів до батьків та їх побратимів, які стоять на захисті Вітчизни.

Завершенням святкувань стали змагання зі стрільб серед учнів 10-11-их класів, які проводилися під керівництвом вчителя навчального предмету «Захист Вітчизни» Пастуха В. В.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нам всім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Слава нашій Україні!

Героям слава!

Залишити відповідь