Участь у турнірі з міні-футболу
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Футбол – це не просто слово, це простір, перебуваючи в якому ти отримуєш величезне задоволення і намагаєшся самореалізуватися.

Команда нашого 7-Г класу чекала змагання з міні-футболу з великим нетерпінням. Капітаном був обраний Лозіцький Костянтин, який заздалегідь визначив склад гравців: Баклан Олександр, Дуплій Максим та Трояновський Дмитро. На лавці заміни були Ванян Алан та Марченков Максим.

Гра виявилася захоплюючою й цікавою, учасники нашої команди продемонстрували гарні результати й професійну майстерність. А дівчатка –вболівальниці не пропустили жодної гри, підтримуючи командний дух нашого класу. Діма був захисником і блокував гру суперників. Костя грав у нападі і давав гарні паси. Особливо хочеться відмітити Дуплія Максима, який  вправно  виконував свою воротарську роботу. А Баклан Олександр посів третє місце,  як найкращий бомбардир, забивши протягом  усього турніру 15 голів.

 Наша команда запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. Надіємось, що  наші хлопці здобудуть  перемогу  у наступних спортивних турнірах. Бажаємо їм успіхів!

Учениця 7 – Г класу Легкодух Катерина

Залишити відповідь