Мандрівка до Острову Скарбів 5-В класу
  • Коментарі запису:0 коментарів

День класу – чудова нагода для учнів разом провести час після уроків, класно відпочити, пограти ігри, квести. От і у нашому 5-В класі відбулось свято Дня класу у вигляді квест-вікторини «Мандрівка до Острову Скарбів».

Почали із гри-розминки «Це мій кращий друг і я!». Де потрібно було дати цікаві відповіді на запитання. Далі об’єдналися у дві команди, які очолили сміливі капітани Даніела та Вероніка, і почали мандрівку до Острову Скарбів.

 Продовж свята діти захопливо відповідали на конкурсні запитання, чудово проявили свою винахідливість у розшифруванні криптонімів. А як же ж не легко було показати за допомогою рухів, жестів та міміки певні фрази такі, як варити борщ, зустрічати гостей, виконувати домашнє завдання, чистити картоплю, грати на музичних інструментах. Але усі молодці! Дуже гарно справились із завданнями, а головне цікаво та весело. Насміялись досхочу.

 Звичайно, що за усі правильні відповіді отримали заохочувальні винагороди. Але найголовнішою винагородою є те, що всі учні розуміють, які ж справжні скарби є у кожного з нас у житті. Це дружба, повага, любов, допомога, прийняття, підтримка, милосердя. Саме ці скарби допомагають нам жити в колективі та залишатися людьми. Все можна пройти і досягнути лише тоді, коли люди діють разом. У єдності сила!

Ковальчук О.Я.

Залишити відповідь