Підсумки конкурсу вболівальників
  • Коментарі запису:0 Коментарів

В рамках фестивалю  «Водограй» проведено конкурс вболівальників у двох номінаціях: «Кращий коментар в підтримку учасника» (індивідуальна участь), «Найактивніший колектив вболівальників». Журі завершило роботу.  Довелось добряче попрацювати, бо ви – вболівальники, були достатньо активними, вигадливими, творчими.

Всього за час голосування 25.05.20 і 26.05.20 отримано  877 коментарів в підтримку солістів та вокальних колективів. 86 респондентів електронного голосування вболівали за солістів 1-4 класів, а за вокальні колективи в цій категорії ще  217 глядачів. Більш активними були учні 5-11 класів. Вони в підтримку солістів відправили 326 коментарів, а в підтримку  вокальних груп зробили ще 248 дописів.

У ваших зверненнях  відчувались щирість та  прихильність  до учасників конкурсу, вдячність за їх  талановиті виступи. Для  багатьох  вболівальників справдились  очікування,   їх конкурсанти здобули перемогу,  або ж стали призерами.  Ви  усі разом  захищали  честь класного колективу.

    Гарний приклад учням подавали і класні керівники, і вихователі ГПД, і батьки, члени родин учасників, які також залишали свої оригінальні  коментарі та ще й віршовані.

Отож, дякуємо усій спільноті НВК, яка  в такий спосіб  продемонструвала  чуйність, толерантність, товариськість, повагу до особистості учасників конкурсу.

Журі визначило кращих вболівальників:

Номінація «Найкращий коментар в підтримку учасника»

КатегоріяПрізвище та ім’я переможцяКласНагорода
1-2 класи Сташевський Денис1-а класПодарунковий сертифікат
3-4 класиКовальчук Святослав4-б класПодарунковий сертифікат
5-8 класиМакарова Крістіна7-а класПодарунковий сертифікат
9-11класиФедорков Костянтин10-а класПодарунковий сертифікат

Усім вболівальникам  бажаю нових кумирів з талановитої учнівської родини комплексу, навчитися радіти за себе і за своїх друзів! Шлю вам найкращі побажання, творчого натхнення та відкриття нових юних талантів  фестивалю – конкурсу «Водограй».Здоров’я, миру, затишку, гараздів, вам і  вашим родинам!

 Голова оргкомітету конкурсу, голова журі конкурсу заступник директора з виховної роботи Маньковська О.В.

Залишити відповідь