Тиждень миру у Волочиському НВК
  • Коментарі запису:1 коментар

21 вересня українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Мета – звернути увагу на необхідність завершення усіх війн та конфліктів, а також підкреслити важливість мирних переговорів, дипломатії та толерантності. Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань.  

Особливо це відчуття нині актуальне для нас, українців. Цей день не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже другий рік триває повномасштабна жорстока і кривава війна, яку почала росія. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що насправді можемо із впевненістю сказати  про те, що як ніхто розуміємо цінність миру.

Цьогоріч в нашому закладі пройшов Тиждень миру, приурочений Міжнародному Дню миру. Учасниками цього тижня  стали учні 1-11-х класів, їхні класні керівники та класоводи.

Учні початкової школи, разом із класними керівниками та вихователями ГПД, створювали буклети та приймали участь у грі-квесті. 

Зокрема, учні 1-2 класів  створили розмальовки «І дорослі і малі хочуть миру на землі». Учні використовували різні техніки малюнку: олівці, фарби, кольорові олівці, пастелі, акварель тощо, а також підписали свої роботи. Класні керівники оформили виставку розмальовок в своїх класних приміщеннях, а учні і батьки мали змогу переглянути експозицію.

Учні 3-4 класів провели квест «Ми за мир на всій планеті», використавши  роздруківки, ручки, олівці, фломастери. З кожного класу було по 6 учасників. Квест складався з 8 зупинок. На кожній зупинці були  завдання для команди, але тільки виконавши завдання попередньої зупинки, можна переходити до завдань наступної зупинки.

На 1-му поверсі Волочиського НВК учні 5-6 класів створили виставку малюнків “Щасливі моменти миру на папері”. Учні в своїх малюнках відобразили позитивне і яскраве середовище, де мистецтво служить засобом підтримки та відображає мирне та щасливе бачення світу.

Творчі учнівські групи 7-9 класів провели фестиваль відеороликів «ТikTok миру». Тематичні відео про творчість, що сприяє позитивному впливу, розвитку суспільства, культурній різноманітності, інноваціям. Відеоролики будуть у вільному доступі для перегляду у соціальні мережі TikTok. Оргкомітет визначить відеоролики, які найкраще сподобались глядачам за найбільшою кількістю «сердечок», яку глядачі надіслали відеороликам. Три творчі групи, які найкраще сподобалися глядачам будуть відзначені Подяками Волочиського НВК.

Паралелі 10-11 класів провели виховну годину-конференцію «Шлях до миру». Представники кожного класу виступили із тематичними презентаціями, де розповідали про проблематику, вирішення, важливість і необхідність миру в нашій країні

Світ величезний. Кожен із нас є невеликою частинкою земної кулі. А якщо кожна частинка буде доброю і миролюбною, то на землі завжди буде мир. Ми — молодь України — прагнемо жити в мирі й злагоді. Мир — це життя, це благополуччя та благоденство в кожній сім’ї. Всі ми живемо надією на краще. Нехай у XXI столітті на морі, на суші, під водою і в космічних просторах лунає радісний, невгамовний дитячий  сміх, а сльози у дітей і дорослих виступають на очах тільки від радості.

Учениця 11-А класу Сінькова Оксана

Цей запис має один коментар

Залишити відповідь