Фінальний концерт пісенного конкурсу «Водограй»
  • Коментарі запису:0 коментарів

Завершився фестиваль української естрадної пісні ім. В. Івасюка, цей унікальний мистецький проєкт, який ось уже не одне десятиліття об’єднує талановитих дітей навчально-виховного комплексу.

Пісенний конкурс «Водограй»  є знаковим і актуальним, бо це п’єдестал української пісні, це трамплін для творчого зростання юних вокалістів.

Варто зазначити, що від часу його заснування простежується постійна активність і зростає виконавська майстерність учасників. Це залежить і від  вчителів, і від батьків. Активність учасників свідчить про виховання в учнівської молоді потреби спілкування  з мистецтвом, формування художньо-естетичної культури, здатності до творчої діяльності у культурній сфері. Хочеться відмітити творчий підхід, відповідальне ставлення, майстерну підготовку  учасників  до конкурсу. Позитивним є і той факт, що  учасники  пісенного конкурсу продумали сценічні образи, підібрали відповідні костюми, використали доречні жести і рухи.

Серед учнів 1-2-их класів  у номінації  «Солісти» перше місце посіла учениця 1-Б класу – Гопанчук Уляна, друге місце – учениця 1-А класу Баклан Анна. У номінації  «Вокальні групи» компетентне журі місця розділило так:  I місце – дует «Капітани» ( 2-А кл.), II місце –група учнів 1-В класу,  а  III місце – учні 2-В класу.

Учні 3-4 класів у номінації «Солісти» посіли такі місця: I місце –  Костюк Софія (4-А), II місце – Шимчинська Тетяна (3-А), III місцеКозак Олександра (3-В). У номінації «Вокальні групи» перше місце виборола група  учнів 4-Б класу.

Серед учнів 5-8-их класів у номінації «Солісти» перше місце за ученицею 8-А класу Сіньковою Оксаною, на другій сходинці – Нещадін Евеліна (8-Г клас), учениця 7-А класу Олійник Софійка –  третє місце. У номінації «Вокальні групи» місця вибороли п’ятикласники та шестикласники, залишивши позаду учнів сьомих та восьмих класів. I місце – група учнів 5-В класу, II місце – «Квартет» (6-В кл.), III місце –учні 5-А клас.

Учні 9-11 класів у номінації «Солісти» розділили місця таким чином: перше місце – Мосьпак Єлизавета (11-В) та Умрихін Лілія (9-Б), друге місце виборола Кускова Анастасія  (10-Б), а Клак Назар (10-А)  посів третє місце. Вокальна група учнів 11-В класу – II місце, вокальна група учнів 11-Б класу – III місце.

Найвищу нагороду Гран-прі отримав кращий голос «Водограю» – учениця 10 –В класу Сілкіна Ірина.

17 березня у стінах нашого закладу відбулося нагородження фіналістів пісенного конкурсу «Водограй – 2021». Керівник громадської приймальні народного депутата Лабазюка С.П.  Ряба В.С. привітала юні таланти від імені Сергія Петровича  та вручила солістам сертифікати на придбання цінних товарів у магазині «Компік», а  учасники вокальних груп були відзначені грошовими преміями. Також зі словами привітання та подяки до учасників конкурсу звернувся директор нашого закладу Ревуцький В.В.

Фестиваль пісні «Водограй», незважаючи на те, що відбувся дистанційно, подарував багато приємних миттєвостей, засвідчив, що наші учні талановиті та сильні духом.

Вітаємо фіналістів з перемогою, зичимо нових творчих успіхів. Дякуємо усім, хто був причетний до створення такого чудового свята.

Учениці 11-А класу Кот Катерина та Слободян Ольга

Залишити відповідь