Клуб «Дозвілля»
  • Коментарі запису:0 коментарів

22 листопада у 2-А  класі   відбулося засідання клубу « Дозвілля» на тему: «День іменинника».  Учні з нетерпінням чекали і готувалися до цього свята. Вони вивчали пісні, танці, інсценізували гумористичні вірші, навчалися брати інтерв’ю. Батьки класу активно залучалися у підготовчу роботу до свята: прикрашали зал, накривали святкові столи, пекли солодощі іменинникам, готували вітання.

І ось довгоочікуване свято. Під звуки музики до залу заходять хлопчики і дівчатка, вітаються з гостями. Дружнім хором учні виконують пісні «Справжній друг», «Посмішка», «Добрим буду».

Літні іменнинники отримали вітання і подарунки від однокласників, загадали бажання і задули свічки. Піснею « Ласкаво просимо» запросили готей до святкового столу.

Після пригощання розпочалася розважальна програма. Осінні, зимові, весняні, іменинники разом з батьками показали свою вмілість і спритність у різних конкурсах. Не менш цікавим був експромт-театр, у якому батьки і діти вибирали ролі і демонстрували виставу « Дерева стоять нерухомо». Глядачі та артисти були в захопленні від вистави. Жодного байдужого не залишилось на святі. Вдало підібрані танці, які виконували всі діти і батьки: «Чотири кроки», «Бджілка», «Каченята», «Вальс дружби», «Якщо весело живеться», « Буги-вуги», «Коровай».

Батьківський комітет провів актракціон і кожна дитина отримала подарунок.

Закінчилось свято піснею « І у вас, і у нас», яку виконали всі учасники свята.

Класовод Герасим’юк Л.Ф

Залишити відповідь