Непомітно пролетіло 10 років з дня закінчення Волочиського навчально-виховного комплексу.
Ми стали дорослішими, здобули професію, обрали свій шлях у житті, будуємо власну кар’єру. Частина з нас уже мають власні сім’ї, виховують дітей. Ми подорожуємо, активно пізнаємо цей світ, але подумки завжди повертаємось у дитинство, згадуючи свої шкільні роки.
Активний, веселий, дружній колектив однодумців, завжди у пошуку цікавих ідей. Ми не лише вчилися, але й вірно дружили, підтримували один одного у різних ситуаціях, навчились підставляти плече другу чи приходити на допомогу без прохань і вирішувати проблеми, які здавалися тоді величезними. Все, що ми отримали за шкільні роки, стало у нагоді у сьогоденні. Комусь пригодилися знання з математики, фізики, мов, а комусь- вміння спілкуватися, щиро дружити, розуміти різних людей і знаходити компроміси.
Ми щиро вдячні рідному НВК, вчителям, однокласникам, шкільним друзям за ці незабутні шкільні роки. Ми завжди раді таким незабутнім зустрічам, радіємо досягненням випускників та відчуваємо себе частинкою великої шкільної родини.
Всі ми розлетілись по світах,
Та сюди завжди вертають мрії.
Школа — це наш найвірніший шлях,
Де ми починали всі надії.
Хай летять літа, немов птахи,
Та для нас ця дата особлива!
Знову ми зійшлись на ці стежки,
Щоб згадати юність нашу мрійливу.

