Вперед до перемоги!
  • Коментарі запису:1 коментар

У п’ятницю, 09 грудня, здійснилася наша маленька мрія, до якої ми йшли майже три  роки. Ми стали переможцями у турнірі з мініфутболу серед учнів 7-8 класів. Але все по порядку.

Наш навчальний рік у 7 класі проходить дуже тривожно: тривоги, відсутність світла, відсутність канікул. Зате  у комплексі відновили проведення спортивних змагань, а ми дуже цього чекали. Адже протягом двох попередніх років жодні змагання не проводилися.

Спочатку наші хлопці взяли участь у турнірі зі стрітболу серед хлопців 7-8 класів. Чорний Богдан, Оласюк Даня та Тімощук Владислав- ось склад нашої команди. Вони достойно грали у турнірі, але дістатися до призового місця їм не вдалося. Хлопці були дуже засмучені, але це ж тільки початок. Можливо, наступного року вдасться краще.

06-08 грудня проходили ці самі змагання  з мініфутболу, які ми так чекали. Основний склад команди: Олійник Ілля-капітан команди, Чухрай Дмитро, Кінделевич Денис, Долобанько Денис та запасні Бурденюк Денис, Шумило Дмитро, Тімощук Владислав-це імена чемпіонів. Хлопці не програли жодної гри,  здобули перемогу у 7-Б, В класів. Внічию зіграли з 8-Б та В. А остання гра була вирішальна. 8-Г та 7-А-саме результат цього матчу і вирішував долю чемпіонства. Пан або пропав. Матч проходив у 2 дні, бо відсутність світла не дозволила дограти у четвер. З рахунком 2:1, команди розійшлися. І саме за тих 5 хвилин, які залишилися наступного дня нам вдалося не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед. Перший тайм закінчився 2:6 вже на нашу користь. У другому таймі ми міцно тримали оборону, бо   суперник тиснув неймовірно. Силу ударів на собі випробували і Денис Кінделевич, і Чухрай Дмитро, але ніхто навіть не думав відступати, тому що бажання перемогти було більше за біль. Щоразу капітан команди Ілля Олійник після пропущеного гола, або втрати м’яча заспокоював усіх і підтримував бойовий дух. Влад Тімощук кілька разів врятував команду, без його вправних рухів голів  в наші ворота було би більше.

Фінальний свисток-і щастю не було меж. Ми змогли, стали першими, обійшли не тільки однолітків, ще й восьмикласників. Олег Ігорович провів нагородження, ми отримали Грамоту. Наш капітан став «Найкращим гравцем турніру», а Дмитро Чухрай посів 2 місце серед бомбардирів турніру. Ми молодці, пишаємося собою, і вже мріємо про наступні змагання!