Волонтер-мирний воїн
  • Коментарі запису:0 Коментарів

На сьогоднішній день, стан у якому перебуває Україна, кидає виклик всьому громадянському суспільству. Зміни, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання свідомих громадян, патріотів Батьківщини, формування особистості з активною громадською позицією.

Учасники освітнього процесу Волочиського навчально-виховного комплексу, ініціюють і підтримують проводження благодійних заходів на підтримку воїнів АТО/ООС, метою яких є зібрати якомога більше продуктів, засобів гігієни та теплого одягу і передати їх українським воїнам, які зараз воюють в зоні АТО/ООС.

Учні, батьки та вчителі нашого комплексу взяли участь у благодійній акції «Волонтер-мирний воїн». Акція проходила у закладі з 8 жовтня 2021 по 13 жовтня 2021 року. Школярі зносили посилки, щоб вони вчасно потрапили до наших воїнів на День захисника та захисниці України, що відзначається 14 жовтня на Свято Покрови Пресвятої Богородиці. Учні, батьки та вчителі з великою активністю долучились до акції, щоб допомогти нашим захисникам в місті Старобільськ Луганської області, де розташований 8-й окремий полк спеціального призначення Збройних Сил України, також у Донецьку область у місто Соледар та Часів Яр, де знаходиться 101-ша бригада охорони генерального штабу Збройних Сил України імені генерала-полковника Геннадія Воробйова. У рамках акції учні молодших класів робили аплікації оберегів – «Ангели миру», малювали для українських воїнів – «Всі ми діти козацького роду» та писали «Мій лист воїну-захиснику», які ми поклали в посилки. Матеріальна допомога для захисників України є дуже важливою, але їх моральний та духовний стан зможе підбадьорити щира листівка з  вірою в українського солдата, захисника Української держави.

Дякуємо учням, вчителям, батькам за участь у благодійній акції. Адже участь у таких заходах згуртовує шкільний колектив. А найголовніше – формує почуття патріотизму та бажання надавати допомогу тим, хто її потребує.

Педагог-організатор Горбатюк Дмитро

Залишити відповідь