Мистецтво відображати життя
  • Коментарі запису:0 Коментарів

«Якби суть театру полягала лише в захоплюючому видовищі, можливо, і не варто було б вкладати в нього стільки сил. Але театр – це мистецтво відображати життя» З нагоди 200 – річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у нашому місті гастролював Хмельницький академічний театр імені М.Старицького з виставою «Невольник» Т. Г. Шевченка. Учням НВК випала велика честь подивитись на гру знаних у нашому краю акторів.

«Невольник» – це не просто історія кохання, дружби та боротьби. Кожне почуте слово має свій сенс та підтекст, а кожний епізод – не просто екскурс у славну козацьку минульщину. З одного боку – це розповідь про долю простого парубка Степана, що мусить залишити кохану Ярину і податись на Січ шукати слави, загартуватись у боях з воріженьками, подолати полон, ярмо, довгу дорогу сліпця, щоб побачити свій край. З іншого – це епос про віру у те, що ми – українці, що наша земля – це і є образ волі, бо «Вона дорожча золота, дорожча каміння самоцвітного, дорожча віку!».

Тільки людина з непорушними моральними устроями та відчуттям глибини культурної спадщини України може передати, крізь призму сучасності, ідею «Невольника». Такими, на думку нашого класу, є актори академічного театру імені М.Старицького.

Бурхливими оплесками нагородили присутні виступ акторів. Після перегляду вистави нас переповнювали приємні емоції та гордість за те, що ми – українці, нащадки славного козацького роду.

Учениця 8-А класу Ірина Креховець

Залишити відповідь