Волейбол як стиль життя
  • Коментарі запису:0 коментарів

Волейбол – цікава та захоплююча за напруженням боротьби спортивна гра. Нею займається значна частина молоді, і звичайно, багато хто прагне досягнути спортивних висот.

Волейбол – це життя, любов, пристрасть, надія і віра, важкі хвилини горя і щасливі моменти. Це те, що єднає всіх нас назавжди та те, через що спалахує полум’я в наших серцях. Волейбол – це все: це мотивація бути кращим, засіб досягнення мети, це здоров’я та впевненість у собі, це більше, ніж просто гра – це життя.

Минулого тижня у нашому закладі пройшли змагання з волейболу серед дівчаток 9-11 класів. Наш 10-В клас теж, безсумнівно, долучився до цих змагань. Адже волейбол – це не тільки фізичний розвиток, але й згуртування нашого колективу. Під час кожної гри за нас вболівали однокласники та наш класний керівник, Інна Григорівна.  А  ми підтримували один одного. Після кожної гри поверталися додому втомлені, але з приємними  емоціями.

Неймовірний азарт і майстерність продемонстрували наші дівчатка у змаганнях із волейболу. Інтрига тривала до фінального свистка. В результаті ми здобули почесне І місце! На чолі команди була Губай Дарія, учасники – Блага Валерія, Кулик Ірина, Ванян Віолетта, Кава Вікторія, Перебігайло Вероніка.

Море вражень, позитивних емоцій та напруженого спостереження за грою! Ця перемога для нас важлива. Ми і далі продовжуватимемо займатися грою у волейбол.

Ми вітаємо наших дівчат з перемогою та бажаємо їм подальших успіхів у житті. І не забуваймо, що життя – це гра. І якщо ти граєш у волейбол, ти – унікальний!

Учениця 10-В класу, Мокрицька Марія

Залишити відповідь