Результати конкурсу відеороликів “Шкільне життя”
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Дякуємо учням 5-11 класів за участь у конкурсі «Шкільне життя». Учнівські колективи надіслали чимало захоплюючих робіт про шкільне життя. Переглядаючи відеоролики переконуєшся, що шкільне життя у Волочиському НВК насичене подіями та цікавими моментами.

Журі конкурсу отримало величезне задоволення від перегляду відеороликів, обговорили та з кращих робіт обрало переможців. Відповідно до Положення конкурс відбувся у двох вікових категоріях: для учнів 5-8 та учнів 9-11 класів. Всього надійшло 18 відеороликів, з них 12 від учнів 5-8 класів та 6 робіт від 9-11 класів. На жаль, не усі класи взяли участь у конкурсі, але ми впевнені, що в майбутньому вони нас неодноразово приємно здивують.

Конкурс відеороликів за такою тематикою проходить вперше у Волочиському НВК, тому даний захід потрібно ще розвивати та працювати, щоб досягти якості. Не всі учасники дотримувались вимог, передбачених Положенням, тому за це отримували штрафні бали, що віддалили їх від перемоги.

Журі завершило роботу і хоче познайомити вас з результатами.

КатегоріяУчасникиНомінаціяМісце
5-8 класиУчнівський колектив 8-Б класуНайкреативніший відеоролик 
 Учнівський колектив 5-Б класуГлядацькі симпатії 
 Учнівський колектив 6-Б класуНайкращий відеороликІ місце
 Учнівський колектив 7-Б класуНайкращий відеороликІІ місце
 Учнівський колектив 7-Г класуНайкращий відеороликІІІ місце
9-11 класи Учнівський колектив 9-Б класу Найкреативніший відеоролик 
 Учнівський колектив 9-Б класуГлядацькі симпатії 
 —————————-Найкращий  відеороликІ місце
 Учнівські колективи 10-Б та 11-В класівНайкращий відеороликІІ місце
 Учнівський колектив 9-АНайкращий відеороликІІІ місце

На жаль, в категорії 9-11 класи, відсутнє перше місце через недотримання вимог Положення, але відеоролики заслуговують уваги та призового місця.

Щиро вітаємо переможців і всіх, хто долучився до конкурсу! Бажаємо всім учням та вчителям оптимістичного настрою, оптимального поєднання праці й відпочинку, неймовірно цікавих завантажень та перезавантажень.!

Отож, дякуємо усім учасникам конкурсу «Шкільне життя».

Залишити відповідь