Вітання призерів!
  • Коментарі запису:0 коментарів

Альона Сербіна є досить допитливою, спритною, зацікавленою у здобутті нових знань та досвіду ученицею.

Учениця виявляє занепокоєння тим, що сучасні підлітки досить багато часу витрачають на користування гаджетами та перебування у віртуальному світі, тому запропонувала опрацювати проблемне питання. Дослідивши вплив інтернет-ресурсів на психічне та фізичне здоров’я підлітків, Альона із задоволенням взяла участь у VІІІ обласній учнівській науково-практичній конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини» за напрямом «Вплив ЗМІ та інтернет-ресурсів на формування самооцінки підлітка», де представила власні напрацювання. І була відзначена Дипломом за кращий виступ на даній конференції. Вітаю та щиро радію за мою наполегливу ученицю.

Вважаю, що вона отримала значний досвід у представленні себе та результатів опрацьованих матеріалів, у спілкуванні з однолітками, які також виконують наукові роботи. Оскільки попереду ще конкурс-захист науково-дослідницької роботи МАН України.

Бажаю Альоні ще більших успіхів у здобуванні знань, ніколи не втрачати наполегливості, оптимізму та віри в свої сили. Плідна праця завжди дає хороші результати та наближує до високих звершень.

вчителька біології Ковальчук Ольга Ярославівна

Вітаю Вербицьку Дарину з перемогою у обласному конкурсі “Історія, яка нас об’єднує”, що проводився відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Бажаю нових перемог та наукових відкриттів!

вчитель історії та правознавства Гуляк Тамара Павлівна

Вітаю Гаврилів Софію із здобуттям 1 місця у ІІ етапі обласного конкурсу з інформатики у номінації «Відеоролик»!Софія, як і інші підлітки, проводить певну частину власного часу в Інтернеті. Саме завдяки їй я дізналася хто такі Едгар та Ель Прімо. Під час вивчення теми “Інтернет безпеки” відбувалися цікаві дискусії, що стосувалися інтернет-шахрайства, в яких Софія приймала активну участь. Вона вирішила дослідити цю проблему та взяти участь в конкурсі з інформатики. Своїми враженнями від конкурсу учениця поділилася тут.

Софія креативна, енергійна, переповнена жагою до знань та авантюризмом учениця. Саме ці риси допомогли їй взяти призове місце. Бажаю не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові вершини на своєму шляху. А здобуті знання використовувати на практиці.

вчитель інформатики Кок Надія Романівна

Залишити відповідь