Як інтернет-шахраї допомогли нашій учениці
  • Коментарі запису:0 Коментарів

25 жовтня 2021 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» було проведено ІІ етап обласного конкурсу з інформатики у номінаціях «Відеоролик» та «Анімація».

В обласному конкурсі взяли участь учні 9-Б класу Гаврилів Софія та Владислав Ільчук. До ІІ етапу захисту мультимедійних проєктів на тему: «Інтернет-шахрайство – загрози і протидія» змогла пройти лише Софія із відеороботою «Як шахраї водять в оману інтернет юзерів». Учениця гідно представила свою роботу та активно брала участь в обговоренні відеоробіт інших конкурсантів. Софією набрано 90 конкурсних балів, що дозволило їй посісти І призове місце серед конкурсантів у номінації «Відеоролик».

«Враження від конкурсу позитивні. Я із радістю взяла участь, адже тема інтернет шахрайства є сьогодні популярною та потребує подальшого поширення. Підготовка моєї відеороботи зайняла декілька днів, адже потрібно було написати сценарій, зробити розкадровку, вмовити актора , відзняти ролик та змонтувати його. Коли я дізналася, що моя робота допущена до захисту, то дуже зраділа. На самому захисті мене наповнювали приємні емоції. Було цікаво спілкуватися з учасниками та журі. Звичайно, я дуже хвилювалася, очікуючи результатів. Мене переповнювали різні емоції, коли я почула свій результат. Мені дуже сподобався конкурс і якби я отримала поразку, то не засмутилася, адже отримала цікавий досвід у своєму житті.»

Переможниця обласного конкурсу з інформатики у номінації «Відеоролик» Гаврилів Софія

Запрошуємо до перегляду відеороботи Софії!

Залишити відповідь