Війна очима рідних
  • Коментарі запису:0 коментарів

У боротьбі за свою волю і незалежність багато людей згуртувалися у Донецькій і Луганській областях. На власні очі жахи воєнних подій  побачив Гуляк Роман Володимирович. Народився Роман 7 жовтня 1990 року у Волочиську. Навчався у Волочиському НВК у класі правового профілю, пізніше у торгівельно – економічному інституті на факультеті комерційної діяльності у місті Хмельницькому.  Відслужив строкову службу у м. Феодосії  у частині МНС. Був  мобілізований   14 липня 2015 року до Збройних Сил України. Зараз перебуває у Донецькій області, село Луганське, яке знаходиться за 20 кілометрів від Дебальцево. 

«Вражає зруйнована інфраструктура: напіврозбиті школи, аварійні будинки та магазини. Але найбільш болісно дивитися на знедолених війною дітей, у яких відібране дитинство. І стає до болі гірко за цих нещасних дітей…» – розповідав Роман.

Гуляк Роман Володимирович

Ще один випускник нашого НВК , Продан Ігор Віталійович, який  народився  8 вересня 1993 року. Став випускником у 2011році. Також навчався в Хмельницькому національному університеті на факультеті інженерної механіки. Потрапив в зону АТО 8 березня 2014 року та повернувся додому 4 вересня 2014 року. На даний момент він служить за контрактом в Хмельницькому спецназі. Ігор побував у таких воєнних зонах, як: Слов’янськ, Миколаївка, Георгіївка, Лутугіно та Хрящувате. Його військове звання – старший солдат. Він розповідав, що не завжди міг зв’язатися зі своїми рідними, адже було й таке, що, відходячи від обстрілу,  він був змушений знищити батарею від телефона, тому що по них їх могли вирахувати бойовики. Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі, вихор, шторм, землетрус. Увірвалася і перекроїла все – плани на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні.

Продан Ігор Віталійович

 Інформація надана матерями бійців АТО

 Статтю підготували:

 Бурова Тетяна та Цимбал Ірина 

Залишити відповідь