Дорога військового (частина третя)
  • Коментарі запису:0 коментарів

Сергій Климчук мріяв стати військовим ще з дитинства, тому після закінчення школи вступає до Київського інституту військово-повітряних сил за фахом «Технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден». 30 серпня 1997 року він офіційно стає курсантом, прийнявши присягу. Після закінчення інституту службу продовжував у м. Старокостянтинові  Хмельницької області. У 2002 році був переведений у 25 авіаційну базу м. Мелітополя Запорізької області. Служив старшим техніком обслуги обслуговування авіаційного обладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї. 

У травні 2005 року він продовжив строк військової служби за контрактом ще на п’ять років, але у грудні 2005 року звільнений з військової служби у зв’язку  з реформуванням Збройних сил України.

10 травня 2005 року був призваний на військову службу під час мобілізації на особливий період у військову частину ПП 1603 згідно з Указом Президента України з міста Павлограда, де проживав з родиною. Під час служби в АТО займав посаду начальника служби захисту інформації у 39 окремому мотопіхотному батальйоні 55 окремої артилерійської бригади ОК «Південь». Брав участь у проведенні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях з 11.06.2014 по 01.06 2015 року.

Ось такий послужний список – за ним життя людини.

Отже, виконавчий комітет Волочиської міської ради ухвалив рішення:

ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

      від 19.11.2015 року № 371

     Про встановлення меморіального знаку

Заслухавши пропозицію міського голови ОТГ Черниченка К.В. щодо увіковічення пам’яті жителя міста Волочиська Климчука Сергія Сергійовича – учасника бойових дій на Сході України, інші відповідні документи керуючись ст.40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ.

1. Встановити меморіальний знак пам’яті Климчука С.С. на адмінбудинку Волочиського НВК.

2. Провести відкриття меморіального знаку пам яті за окремим сценарієм.

3. Начальнику відділу обліку та звітності Кротович Н.М. передбачити виділення коштів на відповідні заходи.

4. Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови Івченко С.І.

Міський Голова                                     К.Черниченко

Ми пам’ятатимемо і вшановуватимемо пам’ять про нього. Ми кожного дня будемо йти до школи, і він зустрічатиме нас поглядом.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

                                                                     Юний журналіст Кушнір Андрій

Залишити відповідь