Дистанційний урок української літератури у 7-Г класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

30 квітня 2020 року відбувся  черговий урок української літератури  у нашому 7-Г  класі на на платформі G Suite for Education  в додатку Google Meet.  Хочу зазначити, що наш класний керівник Інна Григорівна вже неодноразово проводить з нами такі онлайн-уроки. Адже завдяки таким урокам, ми можемо зустрітися всім класом і поспілкуватись із вчителем.

 Важливим є також те, що учні мають можливість краще засвоїти матеріал,  коли чують пояснення вчителя.  Цього разу учні нашого класу підготували цікавий презентаційний матеріал і яскраво його представили на уроці. Вчитель демонструвала нам літературну гру за змістом твору, а учні у бліц-опитуванні змоли поставити один одному підготовлені заздалегідь запитання. У кінці уроку Інна Григорівна перевірила наші знання за допомогою тестових завдань. На таких уроках проходить дійсно живе спілкування вчителя та учня, наче ми побували на справжньому уроці у стінах рідного закладу.

Учні нашого класу із задоволенням поспішають на такі уроки. Вчитися стало набагато цікавіше.

Шкільна платформа G Suite for Education  в додатку Google Meet дає прекрасні можливості для ефективної навчальної і виховної діяльності учнів. Ми дуже вдячні за надану нам таку можливість.

Учениця 7-Г класу  Паньчук Ірина

Залишити відповідь