Дистанційне заняття хору студії співу «Барвограй» – краплинки радості і позитиву
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Музика робить наше життя дивовижним і барвистим. Вона завжди допомагала людям пережити хвилини радості і смутку, тривоги і байдужості. Її струни мелодій і слів пісень проникають в кожну клітинку нашої душі . Музика спонукає думати і робити щось незвичайне і хороше.

Сьогодні , коли ми залишаємося вимушено вдома наодинці зі своїми думками та робочими шкільними буднями, в круговерті завдань уроків , конкурсів та просто домашніх турбот нам радять знаходити час для відпочинку та приємних емоцій.

Цікаво те, що відпочинок можна поєднати з таким звичним заняттям , як спів. Але не тільки улюблених мелодій, але й завдань хорових занять, які в умовах карантину проводить керівник молодшого  хору студії співу «Барвограй»Волочиського НВК Інна Юріївна Шлапак. Сучасні технології допомагають поєднати учасників і керівника на відстані і розучувати нові музичні твори , обговорювати їх та співати нові пісні.

   Моя донька Ольга Сірська, учениця 4-В, завжди з нетерпінням чекає занять хору через GoogleClass, а саме через додаток Meet. Для неї це свято позитиву радості та бурхливих емоцій. Зустріч з друзями по хору та керівником наповнює її день хорошим настроєм та енергією. Спів поєднує і здружує нас всіх, адже батьки теж є учасниками цього процесу. Ми допомагаємо дітям розучувати слова, відпрацьовувати звучання і створювати відео виконання пісень, які вивчаються на заняттях хору.

   Проведення занять дистанційно – це вимога часу, можливо навіть і випробування для нас всіх. Але , на мою думку, вони потрібні і корисні. З нетерпінням чекаємо зустрічі з Інною Юріївною знову. Дякуємо за те, що Ви робите наше життя теплішим добрішим і веселішим.

Альона Сірська, мама учениці 4-В Волочиського НВК, учасниці молодшого хору

Була присутня на відкритому дистанційному занятті хору для учнів 4х класів, яке проводила молодий керівник Шлапак Інна Юріївна. Заняття дуже сподобалось, адже Інна Юріївна використала різні методи та  прийоми. Приємно бачити , що діти з радістю і цікавістю чекають занять. Учні разом з керівником розпочали заняття з розпівки та музично ритмічної вправи,  а також почали вивчати нову пісню « Не віднімайте сонце у дітей».  Дівчатка спочатку трішки хвилювались, але у них все чудово вийшло. Молодці!

 Такий формат дистанційних занять хору вважаю хорошим та зручним. Хоча і бувають технічні труднощі, деколи можливе «зависання» інтернету. Але це не може стояти на заваді наполегливим учням та керівнику у вивченні нових пісень. Бажаю успіхів та не зупинятись у досягненні мети!

Вчитель біології Волочиського НВК – Ковальчук О.Я

Залишити відповідь