Запровадження дистанційне навчання у нашому НВК
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Поширення небезпечних вірусів – чи не найпопулярніший сюжет апокаліптичних фільмів. Та всі ці сюжети людство пережило і в реальності – пошесті, що навіть крізь століття змушують людину завмирати й замислюватись. Нині людство майже навчилося перемагати смертоносні хвороби. Але у січні 2020 року світ охопила пандемія раніше невідомого коронавірусу, що викликає хворобу COVID-19. Упродовж лише двох тижнів вірус з Китаю потрапив на територію інших країн. Наша держава почала впроваджувати жорсткий карантин.

Із середини березня навчальні заклади нашого міста теж закрили на карантин. Тільки-но нам оголосили про тимчасове припинення навчання, звичайно, ми, учні,  зраділи. Спочатку виникло почуття задоволення, що у нас «так звані канікули», але згодом зрозуміли, що це не так, бо карантин став викликом для всього українського суспільства. Освітня система не стала винятком. Епідемія корона вірусу стала краш-тестом для освіти.

Перед адміністрацією та педагогічним колективом НВК постали нові виклики та завдання налагодити процес навчання у дистанційній формі. Вчителі нашого закладу почали напрацьовувати нові методи навчальної та методичної роботи, знаходити нові засоби та форми навчання роботи з нами, учнями молодшої та старшої школи, аби ми не тільки не втратили набутих знань і навичок, а й змогли отримати нові.

І вчителі, і учні почали працювати у новому для всіх форматі – дистанційне навчання. І постало логічне питання, а як це працювати по-новому? І ось яку відповідь я отримала від директора Волочиського НВК Ревуцького В.В., який через вайбер надіслав інформацію про роботу нашого навчального закладу у  G SuiteforEducation. Володимир Васильович звернувся до G SuiteforEducation. На його ім’я надійшов лист –відповідь. «Це лист від команди розгляду заявок на G SuiteforEducation, який надійшов на мою електронну адресу мені 8 квітня 2020 р. о 14:16. Ось про що в ньому говориться. «Доброго дня, Володимире! Я Сергій з команди розгляду заявок на G Suite for Education. Я здійснював обробку Вашої заявки на перехід домену volnvk.km.ua на G Suite for Education. Ласкаво просимо до G Suite for Education! Ми розглянули Вашу заявку й оновили Ваш обліковий запис до версії для навчальних закладів. Нижче Ви знайдете список ресурсів, які допоможуть почати роботу». Далі викладено детальну  інформацію про G Suite for Education, а саме: набір освітніх сервісів в Україні, Інструменти для навчання в будь-якому місці та у будь-який час та про Центр управління тощо.

Якщо говорити про Набір освітніх сервісів Google Suite for Education в Україні, то це, насамперед, безкоштовний набір засобів комунікації та співпраці, у тому числі рішення GoogleClass, Gmail, Docs і Drive, що дозволяють учням і вчителям працювати і навчатися разом, де б вони не знаходилися. Посилювати співпрацю та спілкування в школі і після уроків, розширюючи можливості для навчання наступних поколінь. G SuiteforEducation – це надійне, просте у використанні хмарне рішення, що підвищує ефективність робочого процесу та надає викладачам ресурси для створення навчальних стратегій підготовки лідерів

Classroom, Gmail, GoogleDocs, GoogleSheets, Hangouts Groups. GoogleSlides, Drive, Calendar, Forms, Jamboard Sites – надійні інструменти для навчання в будь-якому місці та у будь-який час

Центр управління – це ефективне управління адміністративними Задачами. Завдяки простому налаштуванню G Suite для освіти спрощує повторювані завдання та полегшує фокус на навчанні. Система оновлюється автоматично, що забезпечує учнів та вчителів найновішими функціями.

Навчання без обмежень. Вчителі та учні завжди можуть приєднатися до навчального процесу та отримати доступ до пошти, файлів, завдань і матеріалів курсів з будь-якого комп’ютера або мобільного пристрою.

Безкоштовне та безпечне управління. GoogleforEducation – безкоштовний інструмент для шкіл та університетів з найкращим у своєму класі рівнем безпеки, гнучкою системою управління доступом та політикою доступу.

Більше часу для зворотного зв’язку. Викладачі можуть відстежувати успіхи учнів та їх динаміку. За допомогою широких функцій, вчителі можуть співпрацювати один на один або з усім класом. За допомогою спрощених робочих процесів вони зможуть без зайвих зусиль надавати учням конструктивні та персоналізовані рекомендації.

Ознайомившись з наданими мені матеріалами, розумію, що дистанційне навчання у нашому НВК на освітній платформі G SuiteforEducation – це ресурс, який дозволить ефективно здійснити навчальний процес.

Учениця 10-А класу Колосінська Дарія

Залишити відповідь