Дистанційний урок української мови у 6-А класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Вже майже 2 місяці триває дистанційне навчання. Ми працюємо на відстані, усім не вистачає спілкування наживо. Адже навчання -це не тільки навчальні завдання, параграфи, розв’язок задач, перекладені тексти, практичні, контрольні. Слово вчителя може вплинути на емоційне сприйняття учнем матеріалу, схвальний погляд і підтримка однокласника важить набагато більше, ніж це нам здавалося. Ми працюємо у нових умовах-і змушені прилаштовуватися. Перші кроки давалися важко, кожен вчитель сам обирав канали передачі інформації та спосіб спілкування з учнями. І нарешті з 21 квітня уся наші шкільна спільнота отримала можливість працювати на новій платформі G Suite for Education. Вчителі можуть тепер спілкуватися безпосередньо зі своїми учнями під час уроку у додатку Google Meet. 

 Перша зустріч у цьому додатку проходила дуже бурхливо. Я вже давно не бачила своїх учнів, ми радо зустрілися і довго говорили. А  26 травня, у вівторок,  відбувся урок української мови в 6-А класі на платформі в додатку. Ось які відгуки я отримала від своїх учнів

«У зв’язку з карантином наша школа перейшла на дистанційне навчання. Перші два тижні ми вчилися самостійно, тобто вчитель нам давав завдання, ми виконували та здавали його до певного часу. Не скажу, що було легко. Оскільки самостійне опрацювання матеріалу набагато важче, ніж пояснення вчителя у школі. Зараз ми перейшли на нову платформу, а саме відеоконференції, відеоуроки. Особисто мені так працювати подобається більше. Тому що ти бачиш вчителя, а він тебе, і він так само як у школі може пояснити тобі матеріал. Так набагато цікавіше та зрозуміліше. Спочатку було важко, але чим більше так працюєш, тим краще освоюєш щось нове!»

Олійник Софія

Навчання у додатку Google Meet набагато цікавіше. Можна перепитати, якщо щось не зрозуміло, дізнатися більше корисної інформації, яка допоможе у виконанні завдань.

Веретюк Єва

Якщо твої учні зацікавлені, якщо вони чекають наступного уроку, це завжди надає сили вчителю для підготовки наступних уроків, кращих за попередні.

 Старинська С.П. 

Залишити відповідь