Алгоритм дій при виявленні неетичної інформації, яка принижує гідність людини під час роботи з інструментами платформи G Suite for Education.
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Якщо учень виявив у Google Classroom, або на Google Диску, яким він користується, неетичну інформацію, яка принижує гідність людини про це необхідно, максимально швидко повідомити батьків, та класного керівника.

Педагогічний працівник, який виявив у GoogleClassroom, або на Google Диску, яким користується він, або учні з яким він працює, неетичну інформацію, яка принижує гідність людини максимально швидко повідомляє, відповідального за безпечнекористуванняінструментамиплатформи G SuiteforEducationкористувачами комплексу, наступну інформацію:

–        місце, де виявлена неетична інформація, яка принижує гідність людини. Наприклад, Google Classroom 10-б клас біологія

–        ім’я та прізвище користувача, який поширив неетичну інформацію, або ім’я файла, в якому зберігається ця інформація.

Відповідальний за безпечне користування інструментами платформи G Suite for Education користувачами комплексу, після одержання інформації від педагогічного працівника максимально швидко блокує доступ до платформи користувачів, які мають доступ до неетичної інформації, яка принижує гідність людини та повідомляє про блокування директора комплексу та заступника директора, який контролює роботу структурного підрозділу де виявлено поширення неетичної інформації, яка принижує гідність людини.

Після одержання інформації про блокування доступу користувачів комплексу до інструментів платформи G SuiteforEducation директор комплексу створює робочу групу у складі заступника директора, який контролює роботу структурного підрозділу,  де виявлено поширення неетичної інформації, яка принижує гідність людини, відповідального за безпечне користування інструментами платформи G Suite for Education користувачами комплексу, класного керівника класу, де виявлено порушення та вчителя в чиєму GoogleClassroom виявлено порушення. Робоча група з’ясовує обставини вчинення порушення, виявляє винних у його вчиненні та складає акт про виявлені порушення, який передає директору для подальшого реагування. Матеріали підготовлені робочою групою можуть бути передані директором комплексу працівникам правоохоронних органів для притягнення винних у булінгу до відповідальності.

Після з’ясування обставин поширення неетичної інформації, яка принижує гідність людини під час роботи з інструментами платформи G Suite for Education користувачами комплексу, робоча група готує рекомендації щодо відновлення доступу користувачів до роботи з інструментами платформи G Suite for Education.

Після погодженням директором, відповідальний за безпечне користування інструментами платформи G Suite for Education користувачами комплексу реалізує розроблені робочою групою пропозиції щодо відновлення доступу користувачів до роботи з інструментами платформи G Suite for Education.

Залишити відповідь