У нашій пам’яті вони назавжди залишились…
 • Коментарі запису:0 коментарів

Вас пам’ятати будемо завжди
Із вами будемо боротись за країну
За ту країну, де нема брехні
За нашу й вашу мирну Україну…

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у нашому НВК пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Цими лютневими днями вся Україна вшановує пам’ять тих, хто поклав своє життя за свободу і незалежність, за майбутнє нашої держави. 20 лютого учнівські колективи 10 класів та педагогічні працівники взяли участь у заходах ОТГ присвячених Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Члени учкому з педагогом-організатором Возняк Д. О. у вестибюлі старшої школи організували інформаційно-тематичну експозицію «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». Учні 1-4 класів разом із класними керівниками працювали над створенням аплікацій «Ангелок пам’яті», а учні 5-9 класів презентували електронні фото колажі «Дорогою через Майдан».

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну. Учні 10-11 класів написали есе на тему «Героїв слава-вписана в серцях», у яких висвітлили   визначне значення подвигу героїв Небесної Сотні для нашої Батьківщини.  Адже Небесна сотня – це герої, які віддали своє життя за всіх нас, за загальнолюдські цінності, за захист прав людини. Люди, які протестували проти злочинних дій режиму, походили зі всіх регіонів України; вони були дуже різними: і за релігійними вподобаннями, і за політичними переконаннями, і за соціальним статусом. Але було у них і дещо спільне: всі вони мріяли жити у незалежній, вільній Україні, у країні, де кожен має право на вільне висловлення власної думки, де всі поважають закон і права людини. Ці люди відчували себе європейцями та мріяли про європейське майбутнє своєї країни. 

Для учнів 1- 11 класів класні керівники провели ряд тематичних виховних годин, години спілкування, уроки мужності:

 • «Назавжди у наших серцях» –  1-А клас
 • «Пам’яті Небесної сотні» –  2-Б клас
 • «Нові часи, нові Герої » – 3-А клас
 • «Герої не вмирають»  -1-Б,  2-В, 3-В , 4-В,5-В, 6-Б, 6-В,  8-А, 8-В, 9-А, 11-В класи
 • «Зима,що нас змінила»  – 9-Б клас
 • «Вони помирали, щоб жила Україна» – 5-А, 10-А класи
 • «Пам’яті героїв Небесної сотні»  – 6-А клас
 • «20 лютого – День Героїв Небесної Сотні» –  4-А, 7-Б, 7-Г класи
 • «Небесна сотня. Вони загинули за Україну » – 7-В клас
 • «Герої не вмирають. Пам’яті Небесної Сотні» – 8-Б клас
 • «Герої нашого часу» – 9-Г клас
 • «До Дня героїв Небесної сотні» – 10-Б клас
 • «Герої Небесної Сотні» – 11-Б клас

Завдяки таким заходам діти не лише зрозуміли, хто такі патріоти, а й своєю дитячого душею відчули біль матерів, що втратили своїх дітей, котрі в пам’яті нащадків житимуть вічно бо:

До слова слово, наче вишиванку,
В народну пам’ять золоті стьожки.
І кожне покоління на світанку
По них життя рівнятиме стежки.

Класні керівники 3-Б класу та 7-А класу організували перегляд відео фільмів «Герої не вмирають»,  «Зима, що нас змінила» про трагічні події на майдані Незалежності, що  увійшли до новітньої історії України і стали символом всенародного опору беззаконним діям тодішньої владі.Учні 2-А та 9-В класів разом із своїми класними керівниками організували покладання квітів до пам’ятника Героям  Небесної Сотні у нашому місті.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну. Пам’ятаємо і шануємо тих, хто віддали свої життя заради мирного майбутнього нашої країни.

Слава Україні!
Слава Героям!
Україна – це на все життя!
Україна – понад усе!

 Учні 9-Г класу Нещадін Евеліна, Ткачук Вікторія

Залишити відповідь