Спортивно-розважальна гра 8-А класу
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Сьогодні патріотичне і громадянське виховання виступають як найбільш актуальні серед виховних напрямів у роботі з учнями 8 класу.

  20 січня 2023 року учні 8-А класу  в Волочиському НВК провели спортивно-розважальна гру : «Хто спритніший козаки чи козачки»?  Метою цієї спортивно-розважальної гри було: розширити знання учнів про традиційні свята українців, звичаї, обряди, народні ігри та забави, виховувати прагнення бути сильними, сміливими, дружніми, кмітливими, винахідливими, познайомити  учнів  з  традиціями здорового способу життя українців.

Свято було проведене в спортивному залі комплексу. Для того, щоб бути схожими на козаків, хлопці на голови одягнули смушеві шапки і підперезались поясами червоного кольору, а дівчата-козачки на головах пов’язали синього кольору стрічки з червоними маками.

Отже, гра розпочалась. На початку  обрали  отаманів команд. Отаманкою команди  козачок  була Лука Анастасія . А отаманом команди козаків був Ілля Рачок. Перша естафета – «Розминка». В ній  необхідно було  повторювати розминкові  рухи кожній команді під музику. Музику учні отримали заздалегідь до гри і мали рухи вивчити вдома. Естафета була кумедна, бо дорослі хлопці соромились танцювати , але в залі нікого не було, тому звісно перемогли – дівчата. Наступна естафета – «Стройова підготовка», яка дисциплінує і дозволяє добре орієнтуватися в приміщені. «Чоботи скороходи» були найвеселішою грою. Хлопці були спритніші, а дівчатам чоботи були завеликі. Але саме головне, що всі дійшли до кінця і ніхто не впав.  Команді козачок найбільше сподобалася естафета «Збери літери», вони швидко і оперативно крутились і складали слова.  Козаки у естафеті «Принеси водички», виявились повільними  тому, що воду потрібно з одного місця в ложці нести у склянку, щоб зварити кашу. А команді козаків найбільш сподобалась естафета «Стрілець»,  де переміг Матянін Олександр, він першим поцілив у ціль. Естафета «Перетягування  канату» була найнебезпечніша. Прослухавши інструктаж  вчителя, всі зрозуміли, як не треба робити і перемогли найсильніші хлопці-козаки. Естафета «Відгадай відомих Українських діячів» була найцікавішою. Тому, що потрібно добре знати історію України та українську літературу. Також дуже сподобалося естафета «Вершники» у якій, щоб перемогти,  потрібно мати добру фізичну підготовку. На завершення гри всі були знесилені та зголоднілі. Але батьківський комітет подбав про нас,  наваривши нам українських вареників зі сметаною. Побігали, повеселилися, поїли і промайнуло дві години. Як весело, то не помічаєш як швидко минає час. Дякуємо класному керівнику Альохіній Анжелі Костянтинівні,  яка своїм прикладом показує, що в здоровому тілі здоровий дух.

Після спортивно – розважальної гри  ми  були   переповнені чудовими враженнями та емоціями.  

Учениця 8-А класу Урбан Ганна

Залишити відповідь