Квест «Правовий лабіринт»
  • Коментарі запису:0 коментарів

6 грудня в рамках тижня правовиховання  серед учнів початкової школи проводився квест «Правовий лабіринт», згідно плану виховної роботи НВК для реалізації програми «Основні орієнтири виховання».У цьому заході взяли участь команди учнів 3-4 –х класів. Ведучими та організаторами квесту були учні 7 А класу Лука Анастасія, Урбан Анна, Комар Анастасія, Барвінська Дарина, Троцюк Марія. Квест проходив на зупинках «Інтелектуальна», « Загадковий малюнок», «Плутанка», «Казкова», та «Правове дерево». Учасники мали можливість виконати завдання на правову тематику в різних жанрах, що дуже зацікавило та урізноманітнило гру. Найкращими знавцями прав та обов’язків стали учні 4В класу (71 бал), 3Б класу (68 балів), 3В та 4 Б класів по (64 бали). Учні 4 А класу набрали 58 балів. Такі заходи подобаються дітям початкової школи, тому що тут присутній дух команди та можливість розкрити свої знання та вміння за визначений час. Діти задоволені грою  та готові приймати участь в подібних заходах.

Організатор заходу вчитель початкових класів Суховецька Віта Петрівна

Найбільше сподобалась зупинка «Правове дерево». На зворотній стороні листочків було написано право або обов’язок. Листочки – права треба чіпляти з однієї сторони дерева, а листочки-обов’язки — з іншої. Ми з учнями  по черзі чіпляли «права» і «обов’язки».

Учениця 4-А класу Король Кароліна

Найважчою була зупинка «Казкова». На картках написано уривки з казок. Ми повинні були прочитати уривок казки та назвати яке право казкові герої порушили.

Учениця 4-А класу Канюка Анастасія

Загалом квест-мандрівка була дуже цікава. Ми підтримували один одного та впевнено вирішували всі завдання.

Учень 4-Б класу Яцков Назар

Залишити відповідь