Спорт у житті нашого класу
  • Коментарі запису:0 коментарів

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Спорт є одним із головних чинників,  який впливає на фізичний розвиток та здоров’я дитини. Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

Нещодавно у нашому НВК проходили змагання з волейболу та турнір з міні-футболу для учнів 9-11 класів.

Волейбол – командний вид спорту, і результат участі у змаганнях є підсумок колективних зусиль членів команди. У волейболі вдало поєднуються два найбільш ефективні методи фізичного виховання: ігровий і змагальний.

Футбол – це емоції, життя. За що ми любимо футбол? За його красу. За унікальну майстерність футболістів. За благородство, за непередбачуваність, за дух справжньої чоловічої боротьби. За гіркоту поразки й неймовірну радість перемог.

Команди хлопців і дівчат  нашого  класу чекали ці змагання з великим нетерпінням. І недарма, адже у  турнірі з міні-футболу  у  впертій та напруженій боротьбі серед команд ми здобули  І почесне місце. Капітан команди ­– Баклан Олександр. Члени команди: Трояновський Дмитро і Марченков Максим(польові), Ванян Алан та Дуплій Максим(воротарі). Найкращим бомбардиром серед учнів 9-11 класів став наш Олександр Баклан. Молодчинка!!!!

Неймовірний азарт і майстерність продемонстрували наші дівчатка у змаганнях із волейболу. Інтрига тривала до фінального свистка. В результаті здобули теж І місце! На чолі команди була Ірина Кулик, учасники – Блага Валерія, Губай Дарія, Ванян Віолетта, Кадарія Вікторія, Перебігійло Вероніка.  А команда хлопців у запеклій боротьбі з волейболу вибороли ІІ місце. Склад команди: Баклан Олександр(капітан), Ванян Алан, Дуплій Максим, Марченков Максим, Мисан Іван, Трояновський Дмитро.

 Учасники наших команд продемонстрували гарні результати й професійну майстерність. У цих змаганнях команди згуртувалися, навчилися страхувати і підтримувати один одного під час гри, діяти, як злагоджений механізм, розуміючи ситуацію без слів. А дівчатка-вболівальники не пропустили жодної гри, підтримуючи командний дух класу.

Море вражень, позитивних емоцій та напруженого спостереження за грою!

Бажаємо нашим командам гарних ігор та подальших перемог!!!!

Учениця 9-Г класу, Нещадін Евеліна

Залишити відповідь