Свято Миколая у 5-Б класі
  • Коментарі запису:1 коментар

Наближається улюблена пора всіх дітей – пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням ми чекали на перше свято у круговерті щорічних зимових гулянь – День Святого Миколая, покровителя дітей.  Напередодні цього дня ми згадуємо усі свої добрі вчинки, а також пишемо листи до Святого Миколая. Слухняних діток під подушкою чекають гостинці.

Вже стало доброю традицією свято Миколая відзначати нашою великою, дружною шкільною родиною. Так 22 грудня до нас, учнів 5-Б класу, завітав Миколай. 

      В цей  день у всіх учнів нашого класу був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.  І ось настав цей момент: святково прикрашений танцювальний зал, новорічна ялинка, Миколай, конкурси, загадки, музика. Весело та цікаво проходило свято. Кожен з нас підготував для Миколая хто пісню, хто жартівливий вірш, а хто загадку і за наші старання одержали подарунки.

          По закінченні свята, ми  організували Новорічну дискотеку. Було дуже весело.

          Гарним настроєм, радістю,   відчуттям  чарівної новорічної  казки  – ось з якими емоціями учні нашого класу зустрічатимуть   новий 2021 рік.

Остапчук Юлія, Сірська Ольга – учениці 5-Б класу 

Цей запис має один коментар

  1. Сінькова О.В.

    Дорогі діти,батьки та класний керівник 5-Б класу.Хоча я не мала можливості завітати до вас на свято,але, використовуючи можливості сайту НВК бачу вас радісними та усміхненими-значить свято пройшло вдало. Водночас,переглядаючи відео,згадую,як ми святкували зимові свята у початковій школі.У моїй пам’яті ви залишетесь назавжди такими креативними ,як ви є.
    Користуючись нагодою,хочу привітати вас з Новим 2021роком та Різдвяними святами.Бажаю вам міцного здоров’я,успіхів у досягненнях ,здійснення мрій.Нехай ваше шкільне життя буде радісним і щасливим ,а святковий настрій ніколи не покидає вас.
    З найкращими побажаннями -ваша перша вчителька.

Залишити відповідь