День класу 6-А «Світ моїх захоплень»
  • Коментарі запису:0 коментарів

9 жовтня 2020 року у нашому 6 – А класі Волочиського НВК відбулося дуже цікаве свято «День класу» на тему – «Світ моїх захоплень».

Ведучою на святі була наш класний керівник Альохіна Анжела Костянтинівна. Перша частина почалася із підготовки розповіді про себе і кожен представив і розповів про  своє хобі та ким мріє стати у майбутньому, чим займається  у вільний час .

Усі історії були надзвичайно захоплюючі. Адже як виявилось, у нас є діти, які гарно грають на музичних інструментах . Це Мартинчук Натан, який виконав композицію на скрипці і Бодрова Софія , яка грає на фортепіано і виконала  композицію на африканському щипковому інструменті,  якого ми ніколи не бачили і не чули , він називався калімба. Музичні мелодії лунали ніжно і захоплююче. У нас в класі були діти, які із захопленням розповідали про свої здобутки і високі результати, показували свої грамоти і кубки. Багато однокласників відвідують спортивні секції і здобувають винагороди. А також більша частина учнів займається танцями.

Комар Анастасія розповіла, що мріє стати майстром манікюру, а Софія Поцулко і Рачок Ілля поділились, що їхнє хобі займатися танцями і мріють стати хореографами, Олександр Матянін мріє бути шофером, Ткачук Анлелінка хоче стати хірургом, Мартинчук Натан бути програмістом, Барвінська Даринка стати конструктором по виготовленню одягу, Ціщук Катеринка у вільний час ліпить мультиплікаційних  героїв малесеньких розмірів, Троцюк Марія малює і співає у вільний час. Любар Христя професійно займається танцями, але мріє подорожувати і бути фотографом.  Клак Андрій і Микола Демчук стати футболістами, а Рома Поляк майстром по обслуговуванню автомобілів. Я дуже люблю тваринок, тому мрію бути ветеринаром, Лука Анастасія мріє стати акторкою , а Бодрова Софія мріє стати викладачем по фортепіано.

Учні 6-А класу

 Анжела Костянтинівна познайомила з різними професіями:

Людина – Техніка, Людина – Людина, Людина – Знакова система, Людина – Художній образ, і розповіла , які уміння і нахили необхідно мати до тої чи іншої професії, бо крім бажання, необхідно мати терпіння і навички.

Опісля ми провели різноманітні конкурси, такі як: «Хто швидше пришиє ґудзик», «Хто швидше заправить швейну машинку», «Хто швидше зліпить з пластиліну вареника », розгадування «Ребусів», «Загадок», «Хто швидше почистить картоплю». Усі конкурси мені дуже сподобалися, але саме більше мені сподобався конкурс: «Хто швидше зліпить вареника». Тому що дівчаткам необхідно уміти ліпити вареники усім, адже ключ до серця чоловіка лежить через шлунок,тому усі повинні вміти смачно готувати. Усі учасники намагались як найкраще виконувати роботу і бути найспритнішими. На завершення був солодкий стіл.

Отож, підсумовуючи, мені дуже сподобалося і запам’яталось це свято. Воно подарувало прекрасні відчуття та емоції, познайомило з різноманітними професіями. Час промайнув дуже швидко. Після дистанційного навчання ми дуже скучили за школою , вчителями і однокласниками, і, тому, хочемо побільше розваг у нашій школі. До нових зустрічей.

Учениці 6-А класу Урбан Ганни

Залишити відповідь