Спасибі Вам, дорогі вчителі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Надзвичайне везіння, зустрітися знову у невгамовному і шумному Волочиському НВК  з рідними вчителя за якими так скучили  за людьми  з великої літери, які в цей не простий час свою роботу виконують на високому рівні.  Адже саме вони, твої вчителі, стають твоїми провідниками, наставниками та вірними друзями у цьому нелегкому, захоплюючому шкільному житті. Де вони зацікавлюють предметом, розвивають  непереборне бажання досягати високих висот, відкривають світ, показуючи   безмежну різноманітність незвідності та краси.

Саме завдяки нашим вчителям ми здобуваємо нові знання, стаємо сміливими та загартованими, творчими та креативними особистостями.

Ми безмежно вдячні вам, наші рiднi вчителі за вашу безкраю  любов,  знання та настанови, підтримку, турботу і терпіння. Ваша строгість не дозволяє нам недбало ставитися до навчання.

29.09.2022 року 8-А клас щиро вітає усіх  педагогів з прийдешнім Днем працівника освіти! Від усієї душі дякуємо вам за цю почесну і шановану працю. Міцного здоров’я, терпіння, сімейного затишку і мирного неба і благополуччя бажаємо усім.  Дякуємо за ваші знання, вашу турботу і  розуміння.  Ваші настанови  назавжди збережуться в наших думках, а Ваша доброта — у наших серцях.

Зі святом Вас вітають не тільки школярі, а й їхні батьки, адже вони довіряють вам своїх дітей. Обіцяємо що і надалі будемо радувати вас своїми успіхами у навчанні.

Від учнів 8-А класу Поцулко Софії

Залишити відповідь