Цікава зустріч на виховній годині
  • Коментарі запису:0 коментарів

14 грудня, на виховній годині відбулася цікава зустріч нашого 10-В класу з інспектором СЮП Волочиського ВП № 2 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенантом поліції Дудко Інною Олександрівною.

Під час заходу правоохоронниця розповіла учням про шкідливий вплив тютюнопаління.  Тютюнопаління – шкідлива звичка, яка полягає у вдиханні диму тліючого тютюну, – це одна з форм токсикоманії. Вона чинить негативний вплив на здоров’я курців і оточуючих осіб. Нікотин, що міститься в тютюновому димі, практично миттєво потрапляє в кровотік через альвеоли легень. Крім нікотину, в тютюновому димі міститься велика кількість продуктів згоряння тютюнового листя і речовин, які використовуються при технологічній обробці.

Зокрема, інспектор наголосила дітям про шкідливість електронних сигарет чи паріння вейпу. Адже в сучасному світі серед молоді вони стають все більш популярними.

Виробники цих пристроїв запевняють, що вони є цілком безпечною альтернативою звичайному тютюнокурінню. Ніби, оскільки вони не утворюють продуктів горіння та не містять шкідливих смол, вони не шкодять здоров’ю. При цьому виробники свідомо недоговорюють про решту негативних факторів від такого куріння чи «паріння».

Учні 10-В класу брали активну участь в обговоренні цієї теми, виражаючи своє негативне ставлення до шкідливих звичок. Вони ставили багато питань, на які отримували змістовні відповіді.

Насамкінець Інна Олександрівна закликала дітей подумати про наслідки, перш, ніж взяти до рук електронну сигарету, вейп, цигарку. Згадайте, коли ви гортаєте стрічку в Інстаграмі, то часто натикаєтесь на пости популярних блогерів про їх раціони. Вони розповідають про корисні сніданки і перекуси,  прості тренування, щоб завжди бути в формі та інші лайфхаки для вашої краси. Зауважте: ніхто з них не рекламує сигарети, тому що ці хлопці та дівчата показують красиву зовнішність, за якою ховаються здорові звички, а не пачки викурених сигарет. Зараз у тренді здоровий спосіб життя, турбота про себе, а не навмисне саморуйнування. Альтернативою курінню є спорт, фізкультура, посильний труд, хобі, туризм, активний відпочинок,  що дійсно і заспокоює, і зберігає здоров’я, і придає енергії, і знімає втому.

Бережіть своє здоров’я, а хто курить, якомога швидше киньте згубну звичку!

Учениця 10-В класу, Станіславська Анастасія

Залишити відповідь