Останній урок
  • Коментарі запису:0 коментарів

Черговий раз у нашій школі  пролунав останній дзвоник, але цього разу для нас усіх він був зовсім іншим, особливим. Це, без перебільшення, досить складний навчальний рік для учнів, вчителів та батьків, ніхто не очікував, що він буде закінчуватись саме так, але ми все ж таки вирішили провести тематичний захід – останній урок.

На майданчику нашого закладу зібралася уся шкільна родина. Класні керівники Чорна І.Б. (11А), Дороганчук О.М. (11Б), Войціховська Г.В. (11В) запросили  нас, своїх учнів, на завершальний  шкільний урок у нашому житті. За традицією  урочистості розпочалися Державним Гімном України та Гімном НВК. Далі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисників і захисниць, які віддали життя за незалежність нашої Батьківщини, в тому числі і випускників закладу – Климчука Сергія, Драгосєвича Максима, Гуляка Романа та усіх мирних людей, які стали жертвами війни. Також до випускників звернувся директор школи Ревуцький В.В. із найщирішими побажаннями і корисними настановами. Багатьох учнів було нагороджено Грамотами та Подяками за їхні здобутки впродовж  усього навчального року. У свою чергу одинадцятикласники подякували своїм класним керівникам, вчителям та батькам за підтримку і любов, за розуміння і терплячість, а також за те, що навіть у такий важкий час вони завжди були поруч.

Але не потрібно забувати і за реалії, адже ми всі повинні дякувати за можливість проводити останній урок в тиші і спокої  нашим захисникам, які зараз боронять незалежність країни, для того, щоб життя продовжувалось, щоб світило сонце і сміялись діти на своїй рідній Україні. Саме тому, ми разом із класними керівниками, вчителями, батьками та учнями школи,  хочемо підтримати наших хлопців. І задля цього,  ми ініціювали збір благодійних посилок для двох випускників нашої школи та їхніх побратимів. Загалом було зібрано дуже багато необхідних речей, а саме: медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування та особисті речі. А вчитель технологій Верхола І. П. запропонувала вихованцям школи зробити власноруч патріотичні сувеніри-обереги, які також були відправлені разом із гуманітарною допомогою.

Від імені всіх випускників, хочу подякувати всім за те, що підтримали нас та взяли участь у цій волонтерській акції. Ми щиро віримо, що згодом все буде добре та Україна неодмінно переможе,  і вже наступного року майбутні випускники будуть проводити свято Останнього дзвоника під мирним небом над головою!

Учениця 11-В класу Гуменна Катерина

Залишити відповідь