Проведення експрес – оцінювання
  • Коментарі запису:1 коментар

Шановні батьків!

Розпочинаємо проведення експрес – оцінювання  рівня безпеки, комфорту,  привабливості навчально – виховного комплексу з точки зору всіх зацікавлених сторін.

Оцінювання проводиться шляхом проведення онлайн опитувань кількох видів респондентів учнів, вчителів, управлінського та технічного персоналу, батьків дітей та інших зацікавлених сторін.

19-21.02.2021 року  пропонуємо пройти наступним респондентам:

  • батькам та опікунам учнів 1-11 класів.

Для цього потрібно виконати наступні дії:

  1. Перейти на сайт “Експрес оцінка” за посиланням http://express.autta.org.ua/
  2. Для входу до системи достатньо заповнити поля Email, Пароль та ПІН-код.
  3. Поле Пін-код використовуються для точної ідентифікації ролі користувача на рівні закладу, тому вводьте Пін-код згідно вашої посади. Пін-коди наведені нижче.
  4. Анкети, які доступні користувачу до заповнення, підсвічені зеленим кольором. Для проходження опитування необхідно обрати відповідну кнопку «Пройти опитування». При спробі пройти анкетування для «чужої» ролі, користувач отримає повідомлення про відмову.
  5. Опитування є двох видів: Користувацьке та Загальнонаціональне. Вам необхідно вибрати Анкету, яка знаходиться у розділі Користувацький, а саме ОПИТУВАННЯ 20-21.02.2020 (для батьків 1-11 класів).
  6. Після входу в анкету користувачу послідовно пред’являється по одному запитанню і пропонується обрати відповідь на нього. Користувач має можливість повернутися до будь-якого запитання та змінити свою відповідь до моменту завершення анкетування.
  7. Після завершення опитування система повертається до переліку опитувань з повідомленням про завершення опитування.
  8. Детальна інструкція за посиланням

Дані для ВХОДУ:

Email: v.revutskyy@volnvk.km.ua (вказувати дану електронну адресу)
Пароль: jTFZHusNsi52Zmkb

Пін-коди: UP72o3Bia6wppzs7

Цей запис має один коментар

Залишити відповідь