“На сході кулі пролітають”
  • Коментарі запису:0 коментарів

На сході кулі пролітають

Солдати відбивають бій,

і безупинно захищають

нашу неньку Україну день і ніч 

Ми хочемо, що в  кожній хаті

було і щастя, й сміх дитяті,

щоб не було війни страшної,

щоб жили всі в мирі і любові.

Низький уклін отим солдатам,

що захищають схід і захід,

а також вдячність віддаєм

«Небесні сотні», всім поклін.

Лавренчук Назар, учень 5-Г класу 

  30 вересня на міському стадіоні відбувся  благодійний концерт на підтримку воїнів АТО. Учні 5-11 класів Волочиського навчально-виховного комплексу, за рішенням шкільного самоврядування ініціювали проведення благодійного концерту  в підтримку наших героїв та захисників. Ми не змогли стояти осторонь, тому також долучились до цієї акції. Протягом всього заходу проводився добровільний збір коштів для допомоги нашим бійцям  в зоні АТО.

      Учні школи своїми силами підготували танцювальні, вокальні, поетичні номери, самостійно писали сценарій концерту та запрошували жителів міста та учнів інших шкіл. Кожний номер благодійного концерту містив у собі патріотичні почуття, милосердя і віру в свою країну та своїх захисників.

    Особливо усіх вразила авторська поезія учня 5-Г класу Лавренчука Назара «На сході кулі пролітають». Глядачі та присутні  підтримували виступаючих гучними оплесками. Більшість артистів були в національному одязі та з патріотичними стрічками. Ведучими цього заходу були учениці 10-Б класу Горобчишина Дарина та Винник Анна.

         Організацією коштів займалися безпосередньо самі артисти, без жодних політичних або бізнесових структур. У  школу приносили продукти харчування, листи, теплий одяг, речі та малюнки намальовані дітьми молодших класів, які також підуть на підтримку наших солдатів.

     У кінці свята лічильна комісія підрахувала зібрані кошти в сумі 3 915  гривень, які безпосередньо будуть передані   на лікування бійця Ігнатьєва Вадима, який отримав поранення поблизу Луганського аеропорту, а також буде закуплено теплий одяг та речі для шістьох наших солдат, які зараз перебувають в зоні воєнних дій, в місті Дебальцеве.

         Ми дуже дякуємо  усім присутнім, які долучились до акції в підтримку наших воїнів-героїв, наших земляків. Подібні благодійні заходи проходять по всій державі. Сподіваємось, наш невеличкий вклад посприяє тому, що Україна буде незалежною, єдиною, вільною, а наші бійці повернуться додому живими та здоровими!

         Слава Україні! Героям Слава!

Виконали учні 8-А  класу:

Волинець А., Сидорчук Б.,

Скалич А., Янчук Ю

Залишити відповідь