Прощавай, початкова школо!
  • Коментарі запису:0 коментарів

Ось  непомітно пролетіли чотири роки навчання в початковій школі  і  ми, учні 4 – Б класу,  в останнє зібрались разом з батьками та гостями на випускний корпоратив «Прощавай, початкова школо!»

Свято пройшло  весело, енергійно та радісно. Всім присутнім було  дуже цікаво ще раз переглянути світлини нашого шкільного життя. Згадати уроки, конкурси, розваги,  поїздки, всі добрі та гарні справи, які здійснили учні нашого класу протягом років навчання в початковій школі.

Нас прийшла привітати заступник директора та наша вчителька інформатики Партута Ганна Миколаївна.  Вона вручила  табелі, Похвальні листи, дипломи та сертифікати про участь в різних змаганнях. Всі учні класу були в захваті від своїх нагород та раділи одне за одного. Приємним сюрпризом для вчительки української мови Кінь Оксани Олегівни стало вітання з Днем народження, яке вона святкувала цього дня. Ми подарували їй букет з кольорових кульок та оберіг на пам’ять.  Вчителька  фізичної культури Стратійчук Наталя Андріївна розповіла про спортивні досягнення учнів класу та побажала гарної щасливої дороги .

А далі були конкурси, розваги, веселі перевтілення. До нас на свято завітала зірка української естради «Вірка Сердючка», яка подарувала  веселу пісню та запальний танок. Ми ж створили для неї оркестр та веселились разом із нею. Хлопці класу Безух Владислав та Горбатюк Владислав ще раз показали всім присутнім оригінальний номер «Бабушки», який полюбився всім учням.

Наші вчителі Студенець Ірина Андріївна та Возняк Оксана Федорівна вручили нам, випускникам, дипломи про закінчення початкової школи та провели  у старшу школу запашним короваєм. 

Всі учні нашого класу були радісні та щасливі. І за все це ми хочемо сказати велике спасибі нашим вчителям Ірині Андріївні та Оксані Федорівні. Ми гордимося, що навчаємось в такій школі, де є такі добрі вчителі, і ми можемо гарно та весело проживати шкільне життя.

Учениця 4 – Б класу Андрієвська Анна 

Залишити відповідь