Ми гордимось
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Майстер спорту України — почесне спортивне звання, встановлене у 1993 році.

Присуджується спортсменам, які зробили вагомий внесок у досягнення українського спорту і виконали відповідний норматив, який дає право на присвоєння звання “Майстер спорту України” у своєму виді спорту.

Уточкін Олександр – учень нашого НВК, мій однокласник та хороша людина. В свої шістнадцять він досягнув неабияких результатів в мотоциклетному спорті і є переможцем численних Всеукраїнських змагань і конкурсів з цього виду спорту. 27 січня 2014 був нагороджений званням Майстра спорту України.

Почав займатися мотокросом у віці дванадцяти років. «В перший рік я займався лише в своє задоволення, але як тільки поїхав на свої перші змагання, на яких зайняв третє місце, я побачив, що є сильні гонщики і в мене виникло бажання їх наздогнати, що в результаті і привело мене до перемоги на  кубкові України з мотокросу. Саме цей рік тренувань і змагань дав мені зрозуміти, що це моє!» – розповідає Олександр.

Значним успіхам передувала нелегка праця. «Я вдячний своєму першому тренеру Андрію Маханькову за те, що він навчив мене азів і підняв мій професійний рівень. Також, на протязі 1,5 року мене тренує мій тато, який  не поступається Андрію Маханькову в тренерській справі.» – зазначив Саша.

 В 2014 році наш чемпіон стає призером Кубка ФМСУ (федерації мотоциклетного спорту України) серед аматорів у класі “Майстер”, посідає третє місце у змаганнях за кубок України і стає бронзовим призером чемпіонату України з кантрі кросу. Досягнення і нелегкі перемоги, здобуті важкою працею, принесли Уточкіну заслужене звання Майстра спорту України і довели, що Волочищина і, зокрема, учні нашої школи, мають ким гордитись.

Отож, від всієї школи, ми вітаємо Олександра з його спортивним олімпом і бажаємо, щоб спортивний азарт та високі швидкості ніколи не покидали його.

Учень 10-Б класу  Ткачук Борис

Залишити відповідь