Творчий вечір  «Поезія, написана мною»
 • Коментарі запису:коментарів 6

Цей запис має 6 коментар(-ів)

 1. Під враженням

  Слава Україні! Вдячна кожному учневі, який відважився стати учасником творчого вечора. Які ж ви усі молодці!!! Скільки любові, справжньої стурбованості за долю України, скільки співпереживання з тими, хто втратив рідних, дорогих людей, діточок, віри у наших ЗАХИСНИКІВ. З ваших уст ще міцнішою стає зброя, віра в ПЕРЕМОГУ. УКРАЇНІ БУТИ!!!

 2. Творчий вечір поезії

  Це неперевершено!! Без сліз не обійшлося. Наші діти- це майбутнє України!

 3. Слава Україні!!! Насамперед, вдячна усім учням, котрі долучились до нашого творчого вечора і подарували нам надію своїми віршами. Скільки в цих дитячих рядках любові до УКРАЇНИ. Скільки в них стурбованості за долю Захисників, діточок, співпереживання за весь український нарід. Міцне слово з ваших уст кріпить віру в Перемогу над ворогом. Україна є і буде!!!

 4. Творчий вечір поезій

  Кожен з учасників творчого вечора-неймовірний сміливець. Ось так публічно виступити, не боячись осуду прочитати свої вірші-дітища, ви неймовірні молодці!! Дякую кожному автору, сподіваюсь, ця традиція буде продовжена в НВК, і наступного року лунатимуть вірші про перемогу, щастя, радість, кохання. Це теми, які мали би порушувати діти в своїй творчості. Ваше слово лунатиме, не втрачайте свій талант!! За вами Україна!!!

 5. Творчий вечір поезій

  Наші діти, дійсно, талановиті, вони завжди будуть йти попереду. Їхні поезі не залишать поза увагою нікого. Вони- чуттєві, проникливі, глибокі. Гордимося, що маємо таку талановиту молодь!!! Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення нашого творчого вечора. Не втрачайте свого хисту, хай ваше слово лунає завжди. Нехай талант ваш завжди процвітає. Все буде Україна!!!!

 6. Це було чудово)

  Ці поезії доторкалися до душі! Поки слухала мурашки по шкірі бігали. Ви усі талановиті) Дякую, що поділилися своїми подіями з нами. Все буде Україна!!

Залишити відповідь