Урочисте вручення документів про освіту 9-класникам
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Всі ми його дуже чекали і ось нарешті цей довгоочікуваний день настав! Нас уже пошикували за дверима школи, всі нервують, хвилюються, напруження літає в повітрі. Під урочисту музику ми спускаємось сходами школи, намагаючись йти рівно. Надворі стоять вчителі з широкими, щирими посмішками, батьки з сльозами на очах, друзі з букетами квітів. Свято допомагали вести ведучі Сілкіна Ірина і Вітюк Богдан.

Урочисте вручення документів про освіту розпочалося з гімну України, та гімну НВК, який виконали Сілкіна Ірина, Умрихін Лілія та Гоцій Оксана. Після цього послідувала хвилина мовчання  для вшанування пам’яті воїнів АТО, які віддали своє життя захищаючи мирне небо над нашими головами і які є випускниками нашого навчального закладу.

Першим привітати та виголосити промову мав нагоду директор школи Ревуцький Володимир Васильович. Нас прийшли привітати заступник міського голови Сергійчук Володимир Миколайович і в.о. начальника відділу освіти Атаманчук Тетяна Федорівна і щиро привітали учнів, їх батьків, а також вчителів з цим маленьким, але важливим подоланим кроком. Заступник директора Ткачук Ірина Вахтангівна зачитує наказ, і учні 9-А класу отримують свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Зворушливі слова привітання своїм учням говорить перша вчителька Герасім’юк Любов Федорівна, і в якості подарунку усім вчителям початкової школи 9-А клас виконує чудову пісню “Ми учні такі”. Далі директор вручає свідоцтва учням 9-В класу, і зі словами вітання до учнів звертається класний керівник Мосендз Інна Василівна. Після слів Інни Василівни учні виголошують подяку вчителям та виконують пісню “Спасибі Вам, наш класний керівник”. І тоді нарешті наш 9-Б отримує свої свідоцтва. В подарунок дітям мама учня Мазур Віта Миколаївна, разом з сином виголошує промову та виконує зворушливу пісню «Для сина». Після виступу мами і нашого однокласника весь клас виконує пісню “Батькам” щоб подякувати своїм найріднішим людям. Далі слово для привітання надається учням усіх 9-х класів. Наприкінці свята подарунком для усіх була вокально-хореографічна композиція від дівчат 9-х класів “Шкільні роки нам не забуть”.

Всі 9-ті класи обєднуються біля головного входу в школу, знову звучить гімн України та школи і свято оголошується закритим. Діти фотографуються з батьками, вчителями, отримують в подарунок  квіти і привітання.

На такій хорошій і світлій ноті завершується навчальний рік, а для деяких учнів і навчання в школі. Всі щасливі, і трішки втомлені ми розходимось святкувати, відпочивати і набиратись сил перед новим етапом у житті. Через три місяці нас знову чекає навчання і стіни рідної школи, проте зараз у нас нарешті такий бажаний відпочинок.

Учениця 9-Б класу Сушко Софія

Класний керівник 9-Б класу Дрозд А.В.

Залишити відповідь