НАШ КЛАС
  • Коментарі запису:0 коментарів

Ми, вчорашні учні молодших класів,  впевненою ходою піднялися на сходинку вище і перейшли в середню школу. 

І ось ми уже п’ятикласники. Ми – 5-А клас. Ми разом. Ми разом сьогодні. Ми разом будемо і завтра. Ми разом будемо навчатись, товаришувати, підтримувати один одного впродовж наступних семи років. Ми будемо спілкуватися і після закінчення школи. Ми – це 11 дівчаток та 17 хлопчиків.

Ми – веселі, кмітливі, допитливі і щирі, веселі, життєрадісні, енергійні, ну просто Янголи (ну хоч іноді!), тихі (але не всі!), активні, симпатичні, низенькі і високі. Коли ми разом, наша добра, позитивна і не зовсім енергія може замінити своєю потужністю декілька атомних електростанцій.

З нетерпінням чекали на незвичне свято – День класу. Воно наповнене якимось особливим смаком, бо ж його немає  у жодному календарі.

Цілий тиждень обговорювали, мріяли, фантазували, ділились думками. І ось цей день настав. Ми провели його, подорожуючи рідним краєм. Бо ж що може бути цікавішим, аніж разом їхати в автобусі, сміятися, розповідати один одному цікаві історії та  слухати музику.

Учні класу зі своїми батьками і класним керівником відвідали  мальовничий куточок Хмельниччини, де  на території Подільських Товтр створено реабілітаційний центр «Парк хижаків «Арден».

Ми мандрували майже кілометровим  оглядовим мостом-галереєю, що височіє над лісовою територією. З п’ятиметрової висоти бачили, як граються ведмедики з мамою – ведмедицею, спостерігали за старими ведмедями-велетнями та за тим, як ведмеді ласують згущеним молоком. Бачили ведмедя-спортсмена, який, напевно, вийшов на вранішню пробіжку і як його «заносило» на поворотах. Це було дуже кумедно. Дивились, як тихо скрадаються вовки по лісових стежках, милувались прудкими лисичками.  І нас дуже вразило, як працівники заходять до хижаків і зовсім їх не бояться. Співчували великим птахам-орланам, що вони зовсім не можуть літати. З цікавістю слухали розповіді екскурсовода.

Після екскурсії підкріпились у піцерії та пішли гуляти курортним містечком. Спустились до озера, де дівчатка влаштували дискотеку, а хлопці – своєрідні заняття спортом.

Завітали на місцевий ринок, аби придбати невеличкі сувеніри на згадку про нашу першу в п’ятому класі поїздку. Сподіваємось, що таких поїздок буде дуже багато, бо ж у нас попереду цікаве шкільне життя.

Учениця 5-А класу Костюк Софія

Залишити відповідь