Підсумки конкурсу вболівальників
  • Коментарі запису:0 Коментарів

      В  рамках  фестивалю  «Водограй» проведено конкурс вболівальників у двох номінаціях: «Кращий коментар в підтримку учасника» (індивідуальна участь), «Найактивніший колектив вболівальників». Журі завершило роботу.  Довелось добряче попрацювати, бо ви – вболівальники, були достатньо активними, вигадливими, творчими. 

      Всього за час голосування 25.05.20 і 26.05.20 отримано  877 коментарів в підтримку солістів та вокальних колективів. 86 респондентів  електронного голосування  вболівали за солістів 1-4 класів, а за вокальні колективи в цій категорії ще  217 глядачів. Більш активними були учні 5-11 класів. Вони в підтримку солістів відправили 326 коментарів, а в підтримку  вокальних груп зробили ще 248 дописів. 

     У ваших зверненнях  відчувались щирість та  прихильність  до учасників конкурсу, вдячність за їх  талановиті виступи. Для  багатьох   вболівальників справдились  очікування,   їх конкурсанти здобули перемогу,  або ж стали призерами.  Ви  усі разом  захищали  честь класного колективу.

    Гарний приклад учням подавали і класні керівники, і вихователі ГПД, і батьки, члени родин учасників, які також залишали свої оригінальні  коментарі та ще й  віршовані.

   Отож, дякуємо усій спільноті НВК, яка  в такий спосіб  продемонструвала  чуйність, толерантність, товариськість, повагу до особистості учасників конкурсу.

 Журі визначило кращих вболівальників:

Номінація «Найактивніший колектив вболівальників»

Категорія Найактивніший колектив Місце Нагорода
1-2 класи Колектив 2-в класу  1 місце Подарунковий сертифікат
Колектив 1-а  класу 2  місце Подяка НВК
3-4 класи Колектив 4-а класу  1 місце Подарунковий сертифікат
Колектив 3-а класу 2  місце Подяка НВК
Колектив 3-б класу 3 місце Подяка НВК
5-8 класи     Колектив 5- в  класу  1 місце Подарунковий сертифікат
Колектив 7-в класу 2  місце Подяка НВК
Колектив 7-г класу 3 місце Подяка НВК
9-11класи Колектив 9-б  класу  1 місце Подарунковий сертифікат
Колектив 10-в класу 2  місце Подяка НВК

    Усім   вболівальникам  бажаю   нових кумирів з талановитої   учнівської родини комплексу,  наввчитися  радіти за себе і за своїх друзів!  Шлю вам  найкращі побажання, творчого натхнення та відкриття нових юних талантів  фестивалю – конкурсу «Водограй». Здоров’я,  миру, затишку, гараздів,  вам і  вашим родинам! 

 Голова оргкомітету конкурсу, голова журі конкурсу  заступник директора з виховної роботи  Маньковська О.В.

Залишити відповідь