Новорічне свято 1-В класу
  • Коментарі запису:0 коментарів

Новий рік – період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. До зустрічі Нового року залишилося зовсім небагато часу. І Новорічні канікули не за горами. Діти і дорослі з нетерпінням чекають зустрічі з красунею-ялинкою, казкою, подарунками.

Не обминув радісний, святковий настрій і учнів 1-В класу. Святкові костюми,гарні плаття і зачіски,веселий настрій – це все з чим ішли першокласники у хореографічний клас на зустріч з прекрасним. Новорічна розвага розпочинається з налаштування на жарти,сміх,танці і веселість. У виконанні учнів звучать пісні таночки,хороводи,новорічні конкурси і вікторини. Приходу  Діда Мороза школярі зраділи і гарно декламували вивчені віршики. Окрасою свята став танок «Тишком-нишком» підготовлений вчителем хореографії Діаною Вікторівною. Дівчатка – сніжиночки радують усіх таночком «Малесенькі сніжиночки». А в дарунок від Діда Мороза дітки одержали солодкі подарунки, які з нетерпінням чекали ціле свято.

Першокласники отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

Класний керівник 1-В класу Ягодзінська А.Л.

Залишити відповідь