ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР 2023
  • Коментарі запису:0 коментарів

Бал випускний. Танцюють всі навколо.
Перлини сліз змахну з засмучених очей.
Дитинство безтурботне вже ніколи
Не побіжить в блакитну далечінь.
Воно залишиться тепер у школі,
В яскравій пам’яті у нашій назавжди.
І ще не раз наберемо доволі
З його джерел цілющої води.

На шкільному подвір’ї  лунає музика. Вона сповіщає про те, що навчальний заклад  збирає на  прощальну зустріч своїх випускників. Востаннє радо запрошує  у  Музей випускника закладу, де за трирічною традицією випускники класів разом з класними керівниками та першими учителями, батьками-випускниками нашого закладу вписали свою  сторінку в історію  Волочиського навчально- виховного комплексу. Цікава розповідь екскурсоводів музею, трепетні  спогади перших вчителів,  важливі настанови від  класних керівників,  захоплюючі історії  батьків-випускників  так творилась сторінка кожного випускного класу у Музеї випускника.

 А далі на шкільному майданчику завершили навчальний рік  церемонією зняття прапорів:  Державного Прапора України,  Прапора Волочиської територіальної громади, Прапора Волочиського НВК, які майоріли у чистому, блакитному та сонячному небі. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про випускників-захисників України, які віддали життя  за Незалежність України.

       Організованою колоною  велика шкільна родина вирушила у ЦКД, де й розпочались   урочисті збори учнів випускних 11-х класів, батьків та учителів.  

   Випускний вечір буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки та перед ними відкриваються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Як швидко пролетіло одинадцять років, ніби одна мить. А були ті перші дні, коли, маленькі та несміливі дівчатка та хлопчики, відкрили двері до  рідної альма – матері. Тут навчали, давали поради, настанови, а ви, випускники, здобуваючи перемоги, впевнено йшли до сьогоднішньої миті. І ось сьогодні доводиться попрощатися з рідною школою, затишними класами, вчителями, які впродовж багатьох років готували вас до самостійного життя.

       У гостинному залі центру культури та дозвілля «Гармонія» ім. М.П. Чепелюка, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника.

      Ведучі заходу – батьки випускників Гоцій Ірина та Хімчук Ігор, які у свій час теж були випускниками нашої школи, запросили клас батьків, випускників НВК, чиї діти є винуватцями  сьогоднішнього дійства. А також тих, хто народився з акаунтом в Інстаграм і не уявляє життя без сучасних технологій, покоління молодше за Гугл і Фейсбук. Покоління енергійних, активних, не посидючих, стильних, драйвових –   випускників 11а класу та їх першу вчительку Герасім’юк Любов Федорівну та класного керівника Розломитель Олену Сергіївну, випускників 11б класу та їх першу вчительку Сінькову Ольгу Володимирівну та класного керівника Мосендз Інну Василівну.

       У нашому закладі є непорушна традиція  – дарувати дітям запашний український коровай. Адже споконвіку в Україні існував звичай: проводжати  і зустрічати дітей хлібом-сіллю на вишитому рушнику. Батьки випускників: Гудима Андрій, Данчишина Наталія, Сушко Наталія винесли запашний, смачний хліб, спечений з любов’ю.

        У виконанні Кордунович Каріни, Губай Дарії, Нещадін Евеліни  та Сінькової Оксани  урочисто пролунав Гімн України та Гімн НВК, символізуючи початок заходу. 

        Сьогоднішня зустріч відбувається завдяки незламності наших захисників. Ми не можемо забувати про тих, хто віддав своє життя за мир та свободу нашої України. Ми пам’ятаємо героїв, які відстоювали нашу незалежність та наше майбутнє, і віддаємо їм шану та вдячність, тому всі присутні вшанували їх хвилиною мовчання, а випускники комплексу Черній Дарія та Хімчук Артур поклали квіти до пам’ятного знаку Захисникам України у парку Слави міста.

З привітанням до всіх присутніх звернувся директор школи. Володимир  Васильович бажав випускникам знайти себе в житті та бути корисними суспільству, подякував усім учасникам освітнього процесу за співпрацю протягом 11 років, захисникам України за можливість навчати, виховувати молодь  в цей непростий для країни час.

Наказ по навчально-виховному комплексу  «Про випуск учнів та вручення свідоцтв про базову середню освіту» зачитала заступник директора Ряба В.С.  Приємно, що серед наших випускників є  учні, яких нагородили золотими та срібними медалями .

Мами Сінькова Владислава (11-А) та Стецюка Богдана (11-Б) продовжили свято ще однією гарною традицією  –  пов’язування випускників рушниками.

З вітальним словом до випускників звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради  Плотнікова А. М., яка від імені міського голови  Костянтина Черниченка оголосила Подяки першим вчителям та  класним керівникам випускників,  та сім’ям:  Сушка Олександра Сергійовича, Сушко Наталії Василівни, Сушко Софії, Данчишина Андрія Валерійовича, Данчишиної Наталії Валентинівни, Данчишина Дмитра. Особливо приємно, що Грамотам нагороджено учнів комплексу: Цибрія Максима, Сінькова Владислава, Сушко Софію,  Умрихін Лілію, Круглову Валерія, Мазура Арсена.   Зі святом присутніх привітала депутат Обласної ради,  голова  ради комплексу Коваль А.В. А також зі словами побажання щасливої долі звернувся до випускників директор ДЮСША Керепко В.П.

Почесною Грамотою НВК  за вагомий  особистий внесок  у розвиток  навчально – виховного, зміцнення матеріальної бази та створення комфортних умов навчання та виховання учнів комплексу директором Ревуцьким В.В. було відзначено батька учня 11а класу Лисюка Сергія Валерійовича. 

Цибрій М. (11-А)  та Любінецька А. (11-Б) продовжили вести святкову програму, запросивши на сцену братиків та сестричок наших випускників. А також вчителів початкової школи: Герасім’юк Л.Ф., Сінькову О. В. та випускників. Приємною несподіванкою було вітальне відео від вчителів Кушніра С. В. та Кушнір О.І.

Ще одна пара ведучих Денисенко Я. та Мазур А. (11-Б) запросили на сцену випускників та класних керівників Розломитель О.С ( 11-А), Мосендз І. В. ( 11-Б), які поділилися своїми спогадами –  і на якусь мить перенесли всіх присутніх у минуле. Вокальна група випускників у складі: Мазура А., Лазарука А., Умрихін Л., Гоцій О., Придатченко А.,  Пістолюк В.,  Посполіти А., Глуговська С., виконала сучасну, драйвову пісню «Випускник» і подарувала гостям  море позитивних емоцій.

А чудовим подарунком на згадку про дитинство та шкільне життя був танець  від 11-А класу. 

Лазарук А. ( 11-Б) та Пістолюк В. (11-А) продовжили дійство, запросивши на сцену випускників, які звернулися до своїх батьків із словами вдячності. З батьківськими настановами, з батьківським словом-благословенням   до дітей звернулась мама Умрихін Лілії – Тетяна Іванівна.

У виконанні мами випускника Мазура Арсена – Віти Миколаївни прозвучала пісня «Мій син». А випускники запросили на танець своїх батьків.

Ведучі наголосили на тому, що школа подарувала і перше кохання, і вірних друзів, і радість пізнання того, що створено людським розумом, а ще подарувала хвилини спілкування з добрими і мудрими людьми – з нашими вчителями.  Дитинство пішло по краплині тихо і непомітно, з першими літерами: рівними-рівними у першої вчительки на дошці, з шкільними дзвінками, які найдорожчі усіх теорем на світі, із знайомими голосами учителів.  Дитинство – єдиний час, що можна назвати раєм. Випускники 11-Б класу виконали на згадку про шкільні незабутні роки зворушливий танець.

Батьки випускників Хімчук Ігор та Гоцій Ірина  продовжили вести свято і запросили батьків розділити коровай та пригостити випускників.

Щиро дякуємо усім причетним до організації цього чудового, неперевершеного, емоційного свята.

Захід завершився спільним виконанням зі сцени випускниками Гімну України та Гімну НВК.

Тож, хай Вам щастить, дорогі випускники, у добру путь під мирним небом України!

Яцина Інна Григорівна

Залишити відповідь