Новорічна вечірка у 7-В класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Щороку всі із нетерпінням чекають Новорічних свят! Адже в цей період трапляються дива… Всі слухняні дітки знаходять під подушками подарунки від Миколая, на Новий рік та Різдво родина збирається разом, всі веселяться і співають колядки. Так і у школі, вже котрий рік поспіль учні 7-В класу проводжають Старий Рік та зустрічають Новий у колі однокласників.

23 грудня в нашому класі відбулося Новорічне свято. Вечір розпочався веселими конкурсами та розвагами. Найперший конкурс був “Суша – вода” , в якому ведучі перевірили на уважність моїх однокласників, адже вони швидко зачитували слова “суша”, “вода”, А моїм друзям потрібно було уважно слухати і швидко реагувати стрибати вперед, або назад. Наступний був конкурс “Пісенний фестиваль” , у якому ми мали проявити свою творчість. Дівчатка-ведучі в руках тримали капелюх, у якому були згорточки паперу зі словами “зима”, “Миколай”, “мороз” і подібні, учаснику потрібно було витягти будь-який листочок і заспівати пісню зі словом, яке написано на листку. Ох і потрудилися семикласники, поки згадали пісні із вище переліченими словами… Далі хлопці писали “Телеграму Діду Морозу” . Суть цієї гри полягала у тому, що їм потрібно було придумати 13 прикметників, А потім у тому порядку, в якому вони записали їх на листку, вписати у заготовку телеграми. В результаті вийшов досить кумедний текст.

Одне із найбільш відповідальних завдань цього вечора, була міні-сценка, яку ми готували для класного керівника. Адже ми знали, що Ольга Павлівна для нас готує різні конкурси та розваги і в свою чергу хотіли зробити їй приємний сюрприз! Сподіваємося, що він таки вдався! Вчителька була приємно здивована !!! Далі був цікавий конкурс з передбаченнями. Ведучі знову використали свій чарівний капелюх, у якому були листочки із іменами всіх учнів 7-В класу . Дівчата зачитували передбачення, що трапиться із нами протягом найближчого часу, потім витягали папірець із капелюха, і ми слухали, для кого це передбачення. Один із найвеселіших конкурсів був “Танець зі стільцем” . Тут ми побачили , хто найспритніший зі всіх. 

Ми усі повеселилися на славу, була новорічна дискотека і на завершення до нас завітав Дід Мороз і приніс усім нам гостинці!!! Всі щасливі із купою нових вражень та емоцій розійшлися по домівках. Тепер ми з нетерпінням чекаємо наступного Нового року!!!

учениця 7-В класу Гладишевська Віталіна

Залишити відповідь