Фінальні концерти конкурсу української пісні «Водограй»
  • Коментарі запису:0 коментарів

Ось і віддзвеніли фінальні акорди конкурсу пісні «Водограй 2020». Ніхто не міг уявити, що цьогорічний фестиваль саме так запам’ятається усім: своєю незвичайністю, креативним підходом, новою формою подачі. Але саме так і сталося. Як все починалося?

  Цей рік мав бути особливим для нашого закладу. Такий прекрасний ювілей, 30 років. І фестиваль пісні «Водограй» також відзначає своє тридцятиріччя. Грандіозні плани, незвичайні задумки. Звісно, усі мало бути якнайкраще.  Вигадували, планували, але сталося не так як гадалося.

Пандемія, карантин, усі налякані, стривожені, і роз’єднані міцними стінами. Так почався березень, за тиждень до фіналу усі розійшлися по квартирах, навіть не знаючи, що  у цьому навчальному році школа вже не почує дитячого сміху. Трохи оговтавшись, адміністрація комплексу запропонувала усім учасникам фіналу все ж таки поборотися за призові місця. Не усі зразу прийняли цю пропозицію. Багато сумнівів, новий формат, чи погодяться усі батьки на демонстрацію відео. Питань багато, а відповісти мав кожен сам за себе. І, на щастя, 75% учасників приймають виклик і готують відео своїх виступів для участі у конкурсі.

Кожен соліст, вокальна група надали для журі відеоролик, де з дотриманням технічних умов проспівали свої фінальні пісні.

Журі у складі:голова оргкомітету фестивалю Маньковська О.В., вчитель музичного мистецтва Стець О.Б., керівники хору «Барвограй» Кушнір О.І. та Шлапак І.Ю. та вихователь ГПД, лауреат Гран-прі  конкурсу 2012 Ряба Н.Ф. оцінили вокальні здібності конкурсантів.

Лауреатом Гран-прі конкурсу пісні «Водограй 2020» стала учениця 11-Б класу Возняк Дарія. Що ж переможниця думає про такий формат конкурсу?

-Дашо, ми вітаємо тебе з перемогою. Чи сподобався тобі новий формат проведення конкурсу.

-Новий формат проведення конкурсу цікавий, особливо у даній ситуації. Але, чесно кажучи, я довго не погоджувалася із таким форматом проведення конкурсу, оскільки не уявляла як можна провести конкурс « Водограй» без глядачів у залі, оплесків,переживань,емоцій….

Але нашому НВК це вдалося здійснити, втілити мрії та сподівання багатьох дітей у реальність, в тому числі і мої.

-Які твої перші відчуття, коли дізналася, що саме ти є переможницею фіналу?

-Перші відчуття були, напевно, такі, як і у кожної людини, яка перемагає у чомусь. Переповняли емоцій, радість, задоволення…

Заради такого моменту варто було переборювати всі труднощі, які були впродовж конкурсів  « Водограй». Це неможливо було з чимось порівняти, такі емоції бувають кілька разів у житті, і спогад про цей фінальний етап ще надовго даватиме мені натхнення.

-Чи важким був шлях до такого визнання і хто був завжди поруч?

Звичайно важким. Хто був поряд завжди? Мої рідні мама,тато, бабуся, які завжди вірили у мене, підтримували, переживали . Мама завжди говорила, що у нас обов’язково все вийде, головне не здаватися.

А ще не можу не згадати про свій перший виступ, де я здобула одразу ж свою першу перемогу між дітками із садочків міста , хоча мені тоді було лише 4 роки. Я виконувала дуже коротеньку пісеньку   « Мишка- модниця», яку мені підібрала Оксана Іванівна Кушнір. А потім Ірина Андріївна Студенець записала мене на вокал, до чудового викладача  Рябого Федора Федоровича, за що я вдячна їм безмежно. Це була дуже наполеглива праця, надії та сподівання, що все буде добре. Музична стежина наповнювалася новими піснями та хорошими людьми. Два  останніх роки я працювала із чудовою дівчиною,подругою, співачкою  Катериною Білокриницькою, саме вона вселила у мене ті сили,ті нотки сучасного співу  і віру у себе. Я дякую усім цим близьким та рідним людям за турботу, старання та віру.

-Що можеш побажати учасникам конкурсу, які  зневірюються у своїх силах.

-Ніколи не опускати рук, вірити в свої сили, наполегливо працювати, проявляти ініціативу, креатив  у своїх виступах, не боятися поразки та критики, працювати над своїми недоліками.      Обов’язково шукати себе та прислухатися до свого серця, вірити, що все буде добре.

Крім виступів конкурсантів, були нововведення і у конкурсі вболівальників, а саме:конкурс проводився у двох номінаціях «Кращий коментар у підтримку учасників» та «Найактивніший колектив вболівальників». Журі оцінювало найбільшу кількість коментарів на підтримку учасників, зміст, оригінальність та грамотність дописів. Переможці також змогли отримати подарункові сертифікати у магазині «Компік».

Нових звершень усім, хто долучився до свята пісні. Радіймо, що НВК не зрадив традицій і зміг подолати тимчасові труднощі. А перемога завжди за тими, хто шукає можливості. Успіхів вам, талановита молодь України!

Юний журналіст  Слобода Ілля

Залишити відповідь