Номінація «Найкращий коментар в підтримку учасника»
  • Коментарі запису:0 Коментарів

    Дякуємо усім вболівальникам за бажання підтримати учасників фіналів конкурсу.  Відповідно до положення в  рамках фестивалю  «Водограй» 13.03. 2021 відбувся  конкурс вболівальників у двох номінаціях: «Кращий коментар в підтримку учасника» (індивідуальна участь), «Найактивніший колектив вболівальників». Журі завершило роботу і хоче познайомити вас з результатами.

   Всього за час голосування 13.03.21 отримано  475 коментарів в підтримку солістів та вокальних колективів.  68 респондентів електронного голосування вболівали за солістів 1-4 класів, а за вокальні колективи в цій категорії ще 136 глядачів. Більш активними були учні 5-11 класів. Вони в підтримку солістів відправили 177  коментарів, а в підтримку  вокальних груп зробили ще 94 дописи.

   У ваших зверненнях  відчувались щирість та  прихильність  до учасників конкурсу, вдячність за їх  талановиті виступи. 

   Гарний приклад учням подавали і класні керівники, і батьки, члени родин учасників, які також залишали свої оригінальні  коментарі та ще й віршовані.

   Отож, дякуємо усій спільноті НВК, яка  в такий спосіб  продемонструвала  чуйність, толерантність, товариськість, повагу до особистості учасників конкурсу.

Номінація «Найкращий коментар в підтримку учасника»

КатегоріяПрізвище та ім’я переможцяКласНагорода
1-2 класиБезпалько Матвій1-б класПодарунковий сертифікат «Компік»
3-4 класиВасеніна Поліна3-в класПодарунковий сертифікат «Компік»
5-8 класиСірська Ольга5-б класПодарунковий сертифікат «Компік»
9-11 класиКарасевич Олександра10-б класПодарунковий сертифікат «Компік»

   Усім вболівальникам  бажаю нових кумирів з талановитої учнівської родини комплексу, навчитися радіти за себе і за своїх друзів! Шлю вам найкращі побажання, творчого натхнення та відкриття нових юних талантів  фестивалю – конкурсу «Водограй».Здоров’я, миру, затишку, гараздів, вам і  вашим родинам!

Голова оргкомітету конкурсу, голова журі конкурсу заступник директора з виховної роботи Маньковська О.В.

Залишити відповідь