НОВОРІЧНА ШОУ-ПРОГРАМА
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Новий рік – період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні нашого класу з нетерпінням чекали цього дня.

21 грудня, у понеділок,  відбулося новорічне свято у 8-Г класі. Цього року кожен клас проводив його у своєму колективі, у зв’язку з карантинними вимогами пандемії коронавірусу.

Наше свято проходило у формі новорічної шоу-програми « Хто зверху».  Клас поділений був на дві команди: хлопчики та дівчатка. Команди боролися за перемогу у різних конкурсах, аби довести свою перевагу. Завдання були цікаві та веселі: « Музичний калейдоскоп», «Пантоміма», «Ерудит», «Склади слово», «Танцювальний феєрверк». Команди у деяких завданнях набирали однакові бали, тоді між капітанами влаштовувався конкурс «Дивоглядки». Організатором шоу-програми та головним суддею була  наша Інна Григорівна.

Кожен конкурс пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій обом командам. Адже ніхто і не сумнівався, що переможе дружба.

Закінчилось свято позитивним настроєм та солодким подарунком.

Хочемо усіх привітати  з Новим 2021 роком і Різдвом Христовим!!!

Учениця 8-Г класу, Станіславська Анастасія

Залишити відповідь