Наші переможці
  • Коментарі запису:0 коментарів

4 грудня 2013 року у місті Києві відбулося нагородження чемпіонів та призерів з мотокросу по підсумках 2013 року. Брати Уточкіни: Олександр, учень 10-Б класу та Данило, учень 6-Б класу завоювали важливі для нас перемоги: І місце в кубку ФМСУ серед ветеранів-аматорів у класі “Майстер”, І місце у Кубку ФМСУ серед аматорів, ІІ місце у Чемпіонаті України з кантрі-кросу, ІІ місце у фіналі Кубку ФМСУ серед аматорів (клас «85 см. куб.»), ІІІ місце у кубку України.

Запитуємо у переможців: «Що головне у змаганнях?». « Головне -швидкість та ризик. 50% успіху – це старт і вхід в повороти, адже саме ці два елементи забирають найбільше часу. Щодо конкуренції між учасниками, то, звичайно, вона присутня, але тільки під час змагань. Як тільки змагання закінчуються,всі ми стаємо дуже хорошими друзями, обмінюємося переживаннями і досвідом».

СК «ЗБРУЧ-МОТО» був заснований у 2010 році. Зразу ж стрімко почав розвиватись та підіймати рівень досягнень у мотоспорті Тернопільської та Хмельницької областей. Він змагався як на національному, так і на міжнародному рівнях, і вже у 2012 році здобув статус Чемпіона на Чемпіонаті України по кантрі-кросу в командному заліку. За досягненнями учнів «ЗБРУЧ-МОТО» видно, що вони молоді професіонали. Таким прикладом є учні нашого НВК –  Олександр та Данило. Їхнім важливим наставником, тренером та найголовніше –  батьком  є Уточкін Олександр Олександрович – голова Федерації мотоциклетного спорту в Тернопільській області. Саме батько став прикладом для життя хлопців, його моральна і фізична підтримка підкарбовує у братів мужність та витримку.

 Попереду у наших сьогоднішніх героїв ще багато змагань, перешкод та крутих поворотів, тому побажаємо їм впевненості в собі, міцного здоров’я та великих перемог!

Учениця 8-Б класу Штойко Віолетта

Залишити відповідь