Наші герої
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Писарук Олександр навчався у Волочиському НВК з першого класу. Саме тут Ганна Миколаївна Партута вчила його писати, читати, виховувала почуття патріотизму. У п’ятому класі цю справу продовжувала Липа Лариса Борисівна. Ось як згадує вона свого випускника:

– Саша був спокійним, товариським, підтримував дружні стосунки з однокласниками. Велика підтримка відчувалася з боку батьків. Мати Антоніна Григорівна завжди була в курсі усіх його проблем, завжди приходила на допомогу, підтримувала. Спільними зусиллями ми намагалися скрасити буденне шкільне життя, вирішити підліткові проблеми.

Отже, у 2010 році Сашко закінчив 9 клас і вступив до Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Навчався 2 роки, після закінчення був призваний на військову службу, яку проходив в 19 ракетній бригаді м.Хмельницького. По закінченню військової служби повернувся додому, але почувши про початок АТО  пішов до військкомату і записався добровольцем. Йому довелося захищати Батьківщину в Донецькій та Луганській областях. Служив в 51 бригаді,потім в 24, а ділі у 308 інженерно-саперному батальйоні. Брав участь у бойових діях. Протягом року служби у різних бригадах виконував обов’язки кулеметника та водія. Він неохоче говорить про війну, лише коротку інформацію:

-Стояв на передовій біля Донецького аеропорту. З боку місцевих була підтримка, але знаходилися й такі, які забивали криниці, не давали пити. Велика підтримка була з боку волонтерів, без них було би сутужно.  Знайшов бойових друзів,  і до сьогодні підтримуємо стосунки, хоча хочеться лише забути те, що бачили. Але і зараз вночі сниться бій, намагаюся відстрілюватися, атакувати. Демобілізувався в квітні 2015 року. Зараз навчаюся в Хмельницькій міжрегіональній академії управління персоналом на першому курсі. Нагороджений медаллю «Учасник бойових дій».

 Ось такий він, ще один наш герой. Той, хто не кричав про патріотизм, а  мовчки виконував свій обов’язок. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Юний журналіст Побережна Ірина

Залишити відповідь