Кіборг Донецького аеропорту
  • Коментарі запису:0 коментарів

Аеропорт  став  символом  боротьби  України  з  сепаратистами,  «кіборги»  – символом незламності  духу,  прикладом  мужності  та героїзму  для  молодого  покоління.

Бої за Донецький аеропорт, що почалися 26 травня 2014 року – збройне протистояння між українськими силовиками та терористичними угрупованнями за встановлення контролю на летовищем що має стратегічне значення.

Після зруйнування старого і нового терміналів аеропорту, українська армія та добровольці утримують оборону інших будівель аеропорту, а також контролюють навколишні селища.

 Наприкінці вересня 2014 року українські захисники аеропорту стали відомі як «Кіборги». Уперше їх так назвав сепаратист, який намагався пояснити причину того, що озброєнні проросійські бойовики не можуть зломити запеклий опір оборонців аеропорту. 

З рештою слово  «Кіборги» стало чи не єдиним з найважливіших слів того року із позитивним значенням.

«Кіборги» як символ незламності духу, приклад мужності та героїзму.

Тріщ  Микола  Ярославович – Кіборг із села Користова.

Службу Микола Ярославович проходить в складі 2  роти 90 батальйоні, база розміщується в місті Константинівка 60 км. від Донецька. Саме він разом з своїми побратимами захищав Донецький аеропорт та окружну територію взимку 2014-2015 року.

Ніцевич Максим, Бобик Назар

Залишити відповідь